Медицина з ліфтом

У КП “Шепетівська багатопрофільна лікарня” запрацював новопобудований ліфт. Роками медичний персонал лікарні доправляв пацієнтів у реанімаційне відділення на другому поверсі на ношах вузькими сходами. Основний корпус лікарні побудовано на початку XX століття, у 1929 році, і ліфт не був передбачений.

Особливо питання постало гостро, коли почали надходити хворі на коронавірус. Шепетівський міський голова

Віталій Бузиль, чия каденція розпочалася із грудня 2020 року, одразу заявив, що ліфт – одне із пріоритетних питань, документи на будівництво виготовлені, а для пошуку необхідних коштів буде докладено максимум зусиль.

У травні 2021 року з ініціативи міського голови було подано ряд проектів для отримання коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам. Одним із ключових та масштабних, які було підтримано – ліфт у КНП “Шепетівська багатопрофільна лікарня”. В жовтні було розпочато власне будівництво шахти, а у середині грудня до лікарні прибула сама конструкція ліфта. Обслуговуватиме обнова весь хірургічний корпус, у ньому вільно розміщатимуться ноші-каталки, а вантожопідйомність складе 1 тонну або 13 осіб. Вчора, 30 березня, міський голова Віталій Бузиль відвідав лікарню, перевірив готовність конструкції до роботи й прозвітував громаді на своїй сторінці Facebook:

Шепетівчани, маю новину, якою справді пишаюся як міський голова! І хоча війна нівелює усі хороші новини, але здійснювати господарську діяльність у громаді – наш обов’язок! У КП “Шепетівська багатопрофільна лікарня” повноцінно запрацював ліфт!
Дякую усім, хто вболівав за цей проект: депутатам, які підтримали реалізацію, лікарям, які боролися за цей об’єкт на всіх фронтах; журналістам, які підперчували тему в пресі і привертали до потреби увагу.

Також міський голова зазначив, що фінансування для проекту вдалося залучити за сприяння та підтримки Народного депутата України Олексія Жмеренецького.

Поділитись:
Новини Шепетівки