“Меморандум про співпрацю” Товариства Червоного Хреста та виконавчого комітету Шепетівської міської ради

Шепетівська міськрайонна організація Товариства Червоного Хреста України та Виконавчий комітет Шепетівської міської ради сьогодні підписали “Меморандум про співпрацю”.
Локальне представництво Товариства Червоного Хреста України має тривалу та успішну історію співпраці із Шепетівською міською радою. З початку повномасштабного вторгнення спільно було реалізовано ряд проектів з підтримки внутрішнього переміщених осіб, облаштування гуртожитків для прихистку потребуючих. Завдяки осередку організації в Шепетівці та підтримці обласного Товариства шепетівська громада отримала пральні машинки, ліжка-розкладачки, матраци та постільну білизну для доповнення кімнат, які готували для зустрічі ВПО.
Співпраця та взаємодопомога – це те головне, на чому тримається сьогодні українське суспільство. Ми як громада глибоко вдячні за кожен вид допомоги. І своєю чергою готові сприяти розвитку діяльності організації, саме про це говорить підписаний сьогодні меморандум, – поділився міський голова Віталій Бузиль.
Третього травня Шепетівську міську територіальну громаду відвідав перший мобільний медичний пункт Червоного Хреста України, які організація зосереджує у місцях найбільшого скупчення евакуйованих з зон бойових дій, щоб підсилити потужність центрів первинної медико-санітарної допомоги, амбулаторій та надати всебічну допомогу сімейним лікарям загальнотерапевтичного профілю. Пересувний пункт, зробив медико-діагностичну допомогу доступнішою для населення, яке постраждало від збройного конфлікту. Також Шепетівська міськрайонна організація Товариства Червоного Хреста України у співпраці з виконавчим комітетом міської ради організовує тренінги з психосоціальної підтримки в умовах надзвичайних ситуацій.
Тож підписання меморандуму міським головою Віталієм Бузилем та очільницею Шепетівської міськрайонної організації Товариства Червоного Хреста Галиною Горобець стало черговим кроком у співпраці, розширенням можливостей від кооперації зусиль, підтримки перспективних грантових проектів, які матиме можливість залучити Товариство.
Поділитись:
Новини Шепетівки