Податківці обговорили формати співпраці з наповнення місцевої скарбниці

Забезпечення виконання місцевого бюджету в повному обсязі можливе лише в тісній співпраці податківців з органами місцевого самоврядування. Про це зауважила начальник Шепетівської ДПІ Головного управління ДПС у Хмельницькій області Валентина Ординська під час спільної наради з начальником управління економіки, підприємництва та підтримки інвестицій Шепетівської міської ради Олександром Гринем, працівниками  управління, та заступником начальника управління праці та соціального захисту населення Шепетівської міської ради – начальником відділу праці та соціальних зв’язків Іваном Дячуком.

Валентина Ординська зазначила, що одним із резервів наповнення державного та місцевого бюджетів є детінізація ринку праці. Адже незадекларована праця знижує доходи громади, а отже і можливість фінансування державних програм соціального спрямування. Тому вона запропонувала відновити роботу робочої групи з детінізації зайнятості населення та проведення спільної інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо легалізації трудових відносин в громаді в рамках інформаційної кампанії Держпраці «Виходь на світло».

Під час зустрічі було обговорено питання співпраці у сфері інформаційної та консультативної підтримки суб’єктів господарювання, в тому числі релокованих, які планують розпочати бізнес на території Шепетівської міської територіальної громади, або розвивати вже існуючий, зокрема, в рамках чинних грантових програм, що реалізуються Урядом України.

Валентина Ординська надала інформацію про перебіг кампанії одноразового (спеціального) добровільного декларування активів фізичних осіб, порядок декларування доходів, під час отримання яких не були сплачені податки до бюджету, а також про Порядок подання одноразової (спеціальної) добровільної декларації.

Поділитись:
Новини Шепетівки