Шепетівка отримала комп’ютерну техніку та обладнання для медичних закладів

12 серпня начальник ОВА Сергій Гамалій разом із заступником Сергій Ткачук зустрілися із представниками лікувальних закладів та громад Хмельниччини, аби передати їм нове, сучасне медичне обладнання. На зустрічі із очільником області був присутній міський голова Віталій Бузиль та керівники медичних закладів міста.

КП “Шепетівська багатопрофільна лікарня” отримала 10 ноутбуків для роботи лікарів у медичній інформаційній системі, Шепетівський Центр ПМСД для покращення роботи первинної ланки отримав апарати УЗД.

Апарати УЗД та портативні електрокардіографи були закуплені за кошти спеціального фонду державного бюджету України на 2022 рік за бюджетною програмою “Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей”. Загальна вартість апаратів УЗД становить 6,5 млн грн, а портативних електрокардіографів – 168 тис грн.

Крім того, на прохання української влади, Французьке Міністерство економіки, фінансів, промислового та цифрового суверенітету закупило для українських медиків ноутбуки, з яких 350 передали на Хмельниччину. Ноутбуки розподілені на заклади охорони здоров’я області для використання в роботі медиків, а загальна вартість їх становить майже 8 млн грн.

За матеріалами Хмельницької обласної державної адміністрації

Поділитись:
Новини Шепетівки