18 чергове засідання виконавчого комітету

19 серпня 2022 року міський голова Віталій Бузиль провів 18 чергове засідання виконавчого комітету Шепетівської міської ради. На порядок денний було винесено 32 питання.

Члени виконавчого комітету заслухали інформацію про стан підготовки закладів освіти до нового 2022-2023 навчального року, а також, своїм рішенням, внесли зміни у рішення виконавчого комітету від 08.10.2021 №331 «Про затвердження порядку забезпечення проїзду учнів закладів загальної середньої освіти Шепетівської міської територіальної громади відповідно до програми «Шкільні перевезення» на 2021-2023 роки».

Було внесено зміни до фінансового плану КНП «Вузлова багатопрофільна лікарня станції Шепетівка» Шепетівської міської ради та скориговано тарифи на ритуальні послуги, що надаються КП «Шепетівське ремонтно-експлуатаційне підприємство».

Знайшло підтримку членів виконавчого комітету рішення про відключення житлового будинку №65 по вул.Героїв Небесної Сотні в м.Шепетівка від мереж центрального опалення, яке рекомендувала профільна комісія. Погоджено видалення ряду зелених насаджень у місті.

Членами виконавчого комітету також було затверджено проектно-кошторисну документацію на об’єкт «Поточний ремонт тротуару до ДНЗ №1 «Перлинка» по вул.Шешукова, 6 в м.Шепетівка Хмельницької області»; проектно-кошторисної документації на об’єкт «Поточний ремонт об’єктів благоустрою – влаштування пішохідної доріжки по вулиці Радіщева в м.Шепетівка Хмельницької області» та зведений кошторис розрахунку вартості об’єкта будівництва «Поточний ремонт дороги (грейдерування з щебеневою підсипкою) вул.Чкалова в м.Шепетівка Хмельницької області».

Підтримано надання дозволу для зарахування в Шепетівський центр комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю, внесено зміни до Комплексної програми соціального захисту населення Шепетівської громади на 2021-2025 роки. У зв’язку зі зміною графіків перевезень у місті, затверджено результати обстеження пасажиропотоку пільгових категорій громадян на міських автобусних маршрутах.

Підтримку знайшло також рішення про внесення змін до бюджету Шепетівської міської територіальної громади на 2022 рік, а також про внесення змін до Програми фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Шепетівська багатопрофільна лікарня» Шепетівської міської ради Хмельницької області на період 2021-2022 роки.

Члени виконавчого комітету підтримали реалізацію мікрогранту на створення власного бізнесу в рамках урядової програми «єРобота» у шепетівській міській громаді та ініціативу Наумець. Л. щодо розташування тимчасової споруди.

Проголосовано було також ряд питань сектора з питань опіки, піклування та усиновлення служби в справах дітей.

 

Поділитись:
Новини Шепетівки