Відзначили кращих спортсменів громади та їхніх наставників

9 вересня у сесійній залі засідань Шепетівської міської ради відбулись урочистості та нагородження найуспішніших спортсменів та тренерів Шепетівської громади за підсумками року.

Заступник міського голови Віталій Янушевський привітав присутніх з нагоди Дня фізичної культури та спорту, який в Україні відзначають у другу суботу вересня та цьогоріч він припадає на 10 вересня.

Подякував спортсменам за великий вклад у розвиток громади та держави. Зауважив, що поряд із війною і трагічними подіями мають бути й перемоги на інших фронтах, адже коли підіймається прапор за перемогу українського спортсмена – це перемога для кожного воїна та мотивація для боротьби за незалежність і суверенітет України.

За рік вихованці Шепетівської комплексної дитячо-юнацької спортивної школи здобули високі результати, зокрема: маємо бронзового призера чемпіонату Світу з важкої атлетики; бронзового призера чемпіонату Світу з вільної піраміди; чемпіона Європи з комбат дзю-дзюцу; двох чемпіонів Європи з бойового самбо та 1 срібного призера; 3 срібних призери України та 2 – бронзових; 1 спортсмен увійшов до складу національних збірних України з видів спорту; 18 чемпіонів Хмельницької області, 10 – срібних призерів, 2 – бронзових; 8 спортсменів увійшли до складу збірних команд Хмельницької області з видів спорту.

До привітань долучилась начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Шепетівської міської ради Наталія Стасюк.

За високий професіоналізм, особистий внесок у розвиток масового спорту, популяризацію здорового способу життя та з нагоди Дня фізичної культури та спорту переможців й призерів змагань, а також їхніх наставників відзначили Почесними грамотами міського голови, грамотами відділу, дипломами та преміями за вагомі досягнення у сфері фізичної культури та спорту Шепетівської міської територіальної громади та вручили цінні подарунки.

Відповідно до протоколу засідання комісії щодо присудження премії «За вагомі досягнення у сфері фізичної культури та спорту Шепетівської міської територіальної громади» №1 від 18 серпня 2022 року нагородити лауреатів відповідно до номінацій кращий спортсмен з олімпійських видів спорту:

  • Колесника Сергія, бронзового призера чемпіонату Світу з важкої атлетики серед юнаків до 17 років;
  • Ларкова Михайла, бронзового призера чемпіонату Світу з вільної піраміди серед юніорів ;
  • Щекальова Олега, срібного призера Кубку України з важкої атлетики ;
  • Алтуняна Максима, учасника чемпіонату України з боксу серед молоді ;
  • Никончука Дениса, учасника чемпіонату України з боксу серед молоді;
  • Єлькова Артема, 5 місце Всеукраїнського турніру найсильніших боксерів юніорів;
  • Тихонюка Владислав, учасника чемпіонату України з легкої атлетики в приміщенні серед юнаків та дівчат 2005-2006 р.н. ;
  • Команда з баскетболу Шепетівської КДЮСШ, срібних призерів чемпіонату Хмельницької області з баскетболу серед юнаків 2005-2006 р.н.;
  • Лавринюка Артема, чемпіона Хмельницької області з важкої атлетики серед юнаків до 14 років;
  • Калиту Інгу, чемпіонку Хмельницької області з вільної боротьби серед дівчат 2008-2009 р.н.;
  • Поліщука Ярослава, чемпіона Хмельницької області з боксу серед юнаків;
  • Дрегало Тимофія, чемпіона Хмельницької області з боксу серед юнаків ;
  • Завістовського Дмитра, чемпіона Хмельницької області з боксу серед юнаків ;
  • Кольцова Азата, чемпіона Хмельницької області з боксу серед молоді ;
  • Пашковського Іллі, чемпіона Хмельницької області з боксу серед чоловіків до 22 років ;
  • Лясковську Вікторію, чемпіонку Хмельницької області з легкої атлетики серед дівчат на дистанції 60 метрів ;
  • Савчука Дмитра, чемпіона Хмельницької області з легкої атлетики серед чоловіків на дистанції 400 метрів.

Кращий тренер з олімпійських видів спорту

  • Медведя Володимира Івановича, тренера-викладача з важкої атлетики Шепетівської КДЮСШ, за підготовку бронзового призера чемпіонату Світу з важкої атлетики Колесника Сергія;
  • Алтуняна Максима Олеговича, тренера-викладача з боксу Шепетівської КДЮСШ, за підготовку учасників чемпіонату України.

Кращий спортсмен з видів спорту що не входять до олімпійської програми:

  • Карецького Олександра, чемпіона Європи з комбат дзю-дзюцу серед юніорів;
  • Гелемеєву Аліну, чемпіонку Європи з бойового самбо у розділі «Лайт» серед дівчат;
  • Махмудова Жалоладдіна, чемпіона Європи з бойового самбо у розділі «Лайт» серед юнаків;
  • Войтюка Арсенія, срібного призера чемпіонату Європи з бойового самбо у розділі «Лайт» серед юнаків;
  • Рудіча Іллю, срібного призера чемпіонату України з бойового самбо у розділі «Лайт» серед юнаків 2007-2008 р.н.;
  • Рудіч Варвару, срібну призерку чемпіонату України з бойового самбо у розділі «Лайт» серед дівчат 2011-2012 р.н.;
  • Донецького Георгія, бронзового призера України з бойового самбо у розділі «Лайт»;
  • Колесника Олександра, бронзового призера України з бойового самбо у розділі «Лайт» серед юнаків.

Кращий тренер з видів спорту що не входять до олімпійської програми:

  • Рудіча Олега Володимировича, керівника громадської організації «Спортивний клуб «ПЕРЕСВЄТ», за підготовку чемпіона Європи з комбат дзю-дзюцу Карецького Олександра, чемпіонів Європи з бойового самбо Гемелеєвої Аліни та Махмудова Жалоладдіна.

Відповідно до наказу відділу з питань фізичної культури та спорту № 37 від 18 серпня 2022 року відзначити грамотою та цінними подарунками:

  • Ктітарев В’ячеслав, бронзовий призер чемпіонату Європи з важкої атлетики серед юнаків до 17 років
  • Хоманця Іллю, срібного призера чемпіонату Хмельницької області з важкої атлетики
  • Кльока Ярослава, срібного призера чемпіонату Хмельницької області з важкої атлетики
  • Громчака Олександра, срібного призера чемпіонату Хмельницької області з важкої атлетики
  • Вітвіцького Іллю, срібного призера чемпіонату Хмельницької області з важкої атлетики
  • Єфімчука Ярослава, срібного призера чемпіонату Хмельницької області з вільної боротьби
  • Гончарук Юлія, срібну призерку чемпіонату Хмельницької області з легкої атлетики
  • Поплавця Віталія, срібного призера чемпіонату Хмельницької області з легкої атлетики;
  • Бондара Акіма, срібного призера чемпіонату Хмельницької області з боксу;
  • Лобая Віталія, срібного призера чемпіонату Хмельницької області з боксу;
  • Мойсишина Ярослава, бронзового призера чемпіонату Хмельницької області з важкої атлетики;
  • Ставінського Олександра, бронзового призера чемпіонату Хмельницької області з легкої атлетики.

Бажаємо усім фахівцям галузі, тренерам, спортсменам і їхнім родинам добробуту, щастя, злагоди, гарного настрою. Нехай ваші досягнення, натхненна праця і надалі примножують спортивну славу нашого міста.

 

Поділитись:
Попередня версія сайту