Обличчя логістики збройних сил України

28 вересня у міському будинку культури, за участі заступника міського голови Галини Безкоровайної, відбулась презентація фотовиставки «Обличчя логістики збройних сил України».
Звертаючись до присутніх, Галина Безкоровайна зауважила, що наші військовослужбовці усіма силами наближають перемогу й докладають надлюдських зусиль звільняючи Україну від окупантів та водночас у тилу, люди щодня своєю кропіткою працею і недоспаними ночами роблять усе для того, щоб підтримати Збройні Сили на усіх напрямках.
У проекті представлені авторські роботи трьох фотомитців Михайла Лєбєдєва, Сергія Каташа й Олександра Бабича, який особисто взяв участь у презентації. Також участь у заході взяли начальник Шепетівської районної військової адміністрації Олексій Глушаков та військовослужбовці.
Автори намагалися донести своє враження та бачення того, який внесок роблять люди простих робочих професій Сил логістики в загальну справу перемоги Сил оборони у війні з російським окупантом. Фотопроект створили в рамках кампанії «Вірю в Збройні Сили України» для комунікації із соціумом, аби на рівні документального сприйняття посилити консолідацію громадянського суспільства зі Збройними Силами України. У такий спосіб ЗСУ не лише інформують наших громадян, а й підтримують моральний дух українського війська, членів сімей військовослужбовців, адже кожна родина захисників України має бути оточена увагою, турботою та повагою з боку нашого суспільства.
Вперше експонували виставку в Київському метрополітені на станціях «Золоті ворота» та «Позняки», до Дня Незалежності й далі вона вирушила в регіональне турне. У роботах, які приїхали у Шепетівку на кілька днів розкрито промовисті й повсякденні миттєвості діяльності військовослужбовців військових частин і підрозділів Командування Сил логістики.

Поділитись:
Новини Шепетівки