Оперативна інформація щодо захворюваності на COVID-19

За тиждень з 3 до 9 жовтня в Україні зафіксовано на 15 % менше нових хворих на COVID-19. У Хмельницькій області кількість нових випадків зменшилась на чверть, у порівнянні з попереднім тижнем.

У порівнянні з попереднім тижнем, більш як вдвічі зменшилась і кількість летальних випадків, спричинених ускладненнями через COVID-19 – з 19 до 8. На Шепетівщині протягом тижня  виявлено 127 випадків захворювання, в тому числі 14 дітей (11,02%). Госпіталізовано 18 осіб. На щастя, летальних випадків протягом тижня не реєструвалося.

Що ж до ситуації у Шепетівській  громаді, то за минулий тиждень на COVID-19 захворіло 90 осіб (88 жителів міста та  по 1 особі з Пліщина і Плесни), з них 10 дітей. Госпіталізації потребували 10 громадян, а одужали — 106 осіб.

Попри покращення ситуації із захворюваністю на COVID-19, головний державний санітарний лікар області Микола Габрикевич рекомендує не нехтувати правилами особистої безпеки й дотримуватись протиепідемічних заходів: соціальної дистанції, одягати маски у місцях масового перебування людей та громадському транспорті, регулярно мити руки та використовувати антисептичні засоби.

Якщо ви – здорові та перебуваєте в безпеці, за першої ж нагоди варто вакцинуватися від коронавірусної хвороби. Адже щеплення є найбільш дієвим захистом від COVID-19. Саме у такий спосіб можна уникнути важкого перебігу хвороби та летальних наслідків. Зверніться до сімейного лікаря та вакцинуйтеся!

Поділитись:
Новини Шепетівки