Оперативна інформація щодо захворюваності на COVID-19  за період з 24 по 30 жовтня

На Шепетівщині протягом тижня  виявлено 45 випадків захворювання, в тому числі 5 дітей. Госпіталізовано 15 осіб. Також протягом тижня одна особа померла внаслідок ускладнень, спричинених COVID-19.

Що ж до ситуації у Шепетівській  громаді, то за минулий тиждень на COVID-19 захворіло 29 осіб (усі жителі міста Шепетівка), з них 4 дітей. Госпіталізації потребували 8 громадян, а одужали — 57 осіб.

У Ленковецькій  громаді за минулий тиждень на COVID-19 захворіли  3  особи (усі жителі Білополя), з них одна дитина. Госпіталізації потребувала 1 особа  Одужали — 7 громадян.

У Судилківській  громаді за минулий тиждень на COVID-19 захворіли 7 осіб (по 1 жителю сс. Судилків, Городище, Лозичного, Хролина, Травлина, Пашук та Серединців), госпіталізовані 3 пацієнти. Одужали по громаді за тиждень 7 осіб. Одна мешканка громади померла протягом тижня.

У Грицівській  громаді за минулий тиждень на COVID-19 захворіли 4 особи (3 жителі Грицева та один з В.Шкарівки), госпіталізовано 2 людей,  одужали по громаді за тиждень 6 чоловік.

По Михайлюцькій  громаді за минулий тиждень на COVID-19 захворіли  2 чоловік (по 1 мешканцю Михайлючки та Городнявки). Одна особа потребувала госпіталізації.  Одужало протягом тижня 6 осіб.

Головний державний санітарний лікар Хмельницької області Микола Габрикевич нагадує про необхідність дотримання протиепідемічних заходів та рекомендує вакцинуватись проти COVID-19. Це допоможе уникнути важкого перебігу хвороби та госпіталізації.

Поділитись:
Новини Шепетівки