Управління Державної міграційної служби України в Хмельницькій області інформує:

Працівниками УДМС Хмельниччини поміщено громадянина рф до Волинського пункту тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства, які незаконно перебувають в Україні з метою проведення процедури ідентифікації та подальшим примусовим видворенням за межі країни

27 жовтня 2022 року Управління Державної міграційної служби України в Хмельницькій області спільно з працівниками відділу міграційної поліції ГУНП в Хмельницькій області з Державною установою «Райківецька виправна колонія» доставлено громадянина рф, якого було засуджено за ч. 2 ст.115 КК України на 14 років позбавлення волі, та звільнено у зв’язку із закінченням терміну відбування покарання.

Того ж дня, керуючись ч.1 ст. 30 Закону України «Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства», сектором юридичного забезпечення Управління Державної міграційної служби України в Хмельницькій області подано адміністративний позов до Хмельницького міськрайонного суду Хмельницької області з метою затримання та поміщення до ПТПІ вказаного громадянина російської федерації, який задоволено в повному обсязі.

27 жовтня 2022 року, співробітниками УДМС України в Хмельницькій області спільно з працівниками відділу міграційної поліції ГУНП в Хмельницькій області громадянина рф поміщено до Волинського пункту тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства, які незаконно перебувають в Україні ДМС України.

Організація роботи по запобіганню нелегальній міграції залишається одним із пріоритетних напрямків Державної міграційної служби України в Хмельницькій області та здійснюватиметься надалі.

 

Поділитись:
Новини Шепетівки