Повідомлення про оприлюднення проекту «Схеми санітарного очищення населених пунктів Шепетівської міської територіальної громади» та «Звіту про стратегічну екологічну оцінку «Схеми санітарного очищення населених пунктів Шепетівської міської територіальної громади»

На виконання Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» з метою одержання та врахування пропозицій і зауважень громадськості Управління житлово-комунального господарства Шепетівської міської ради оприлюднює проект «Схеми санітарного очищення населених пунктів Шепетівської міської територіальної громади» та «Звіт про стратегічну екологічну оцінку «Схеми санітарного очищення населених пунктів Шепетівської міської територіальної громади».

Повна назва документа державного планування, що пропонується, та стислий виклад його змісту: «Схема санітарного очищення населених пунктів Шепетівської міської територіальної громади» (надалі — «Схема санітарного очищення Шепетівської МТГ»).

Схема санітарного очищення спрямована на впровадження системи поводження з відходами, яка забезпечуватиме зменшення обсягів захоронення відходів, впровадження роздільного збирання відходів, безпечне поводження з відходами, максимально можливе використання вторинної сировини в складі відходів, створення системи прибирання території населених пунктів, яка попереджуватиме негативний вплив на довкілля та зменшення небезпеки негативного впливу на здоров’я населення.

Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування: Виконавчий комітет Шепетівської міської ради.

Передбачувана процедура громадського обговорення, у тому числі:

Відповідно до статті 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» громадське обговорення звіту СЕО та проекту «Схеми санітарного очищення Шепетівської МТГ» розпочато з дня його оприлюднення на офіційному вебсайті Шепетівської міської ради: https://shepetivka-rada.gov.ua.

а) дата початку та строки здійснення процедури: громадське обговорення починається з дати оприлюднення і триває 30 днів.

б) способи участі громадськості: зауваження і пропозиції до проекту Схеми санітарного очищення та Звіту СЕО схеми санітарного очищення подаються в письмовому та електронному виді до Управління житлово-комунального господарства Шепетівської міської ради;

в)проведення громадських слухань: громадські слухання у зв’язку з воєнним станом не передбачаються;

г) орган, від якого можна отримати інформацію та адреса, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування: Управління житлово-комунального господарства Шепетівської міської ради;

д) орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, його поштова та електронна адреса та строки подання зауважень і пропозицій: Управління житлово-комунального господарства Шепетівської міської ради: (30400, м. Шепетівка, вул. Островського, 4; e-mail: komunshep@ukr.net).

Строк подання зауважень і пропозицій 30 днів з дати оприлюднення.

е) місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування: Департамент природних ресурсів та екології Хмельницької ОДА (29000, м. Хмельницький, вул. Свободи, 70, e-mail:42814282@mail.gov.ua) та Департамент охорони здоров’я Хмельницької ОДА (29000 м. Хмельницький, вул. Шевченка, 46, е-mail: doz.khm@doz.adm-km.gov.ua).

Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування не передбачається.

Управління житлово-комунального господарства

Шепетівської міської ради

Поділитись:
Новини Шепетівки