Засідання виконавчого комітету: лікарські засоби для пільгових категорій, комунальне майно та ремонт водогону у гуртожитку для ВПО

Відбулось чергове 24 засідання виконавчого комітету, у ході якого розглянули 20 питань порядку денного.

Розглянувши заяву ФОП Гурського П.А., рішенням виконкому, підприємця звільнено від орендної плати за комунальне майно громади, у зв’язку з припиненням господарської діяльності станом на 1.11.2022 року, що підтверджується показниками спожитої електроенергії на об’єкті.

КНП «Шепетівській багатопрофільній лікарні» погоджено передачу в оренду комунального майна шляхом проведення аукціону.

Внесено зміни до Порядку відшкодування вартості лікарських засобів для пільгових категорій населення Шепетівської МТГ на 2022-2024 роки. Відповідно до рішення, до порядку включено лікарські засоби відпущені онкохворим громадянам для знеболення та громадянам, які знаходяться на гемодіалізі, згідно з виписаними лікарем рецептами.

Надано дозвіл на зарахування в Шепетівський центр комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю, дитини з групи ризику та затверджено повідомну реєстрацію колективних договорів і змін до чинного договору.

Учасники засідання затвердили зведені кошторисні розрахунки вартості поточного ремонту водопровідних та каналізаційних мереж в будівлі за адресою проспект Миру, 25/1, де проживають внутрішньо переміщені особи.

У зв’язку зі зростанням цін на послуги й товари, затвердили граничні суми витрат на придбання матеріальних цінностей установами, організаціями та підприємствами, які утримуються коштом бюджету громади.

Затверджено акт приймання-передачі об’єкта нерухомого майна. Це рішення завершує процес переходу приміщення колишньої стоматологічної поліклініки у комунальну власність територіальної громади.

Учасники засідання підтримали проект рішення про видалення зелених насаджень, відповідно до якого буде проведено формувально-обрізувальні роботи та будуть видалені сухостійні й аварійні дерева, які були обстежені комісійно.

Насамкінець розглянули блок питань, які були рекомендовані до прийняття профільною комісією з питань захисту прав дитини.

 

Поділитись:
Новини Шепетівки