Сесія міської ради

24 листопада міський голова Віталій Бузиль провів чергове засідання сесії Шепетівської міської ради, у ході якого розглянули 46 питань порядку денного.

На початку засідання розглянули блок земельних питань, серед яких питання про надання згоди на поділ земельної ділянки, надання згоди на передачу земельної ділянки в суборенду, надання дозволу на розроблення проектів землеустрою та затвердження таких проектів, про надання згоди на поділ земельної ділянки комунальної власності, про укладення договорів оренди на новий строк та проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок. Затверджено також перелік земельних ділянок, право власності на які буде реалізовано через аукціон.

Рішенням сесії на 2023 рік затверджено фінплани комунальних медичних закладів, а саме КНП Шепетівський міський центр ПМСД, КНП Шепетівська багатопрофільна лікарня та КП КНП Шепетівський ЦПМСД.

Затверджено Програму підвищення  енергозбереження та енергоефективності Шепетівської  міської територіальної громади на 2023 – 2025 роки. Виконання програми дасть можливість зменшити споживання паливно-енергетичних, заощадити бюджетні кошти, зменшити шкідливі викиди у навколишнє середовище та розвивати альтернативні джерела енергії задля сталого розвитку громади.

Внесено зміни до Програми заходів національного спротиву Шепетівської міської територіальної громади на 2022 рік та затверджено Програму на 2023 рік, яка серед іншого передбачає перевезення військовослужбовців до місць дислокації, облаштування блок постів і укриттів, придбання паливно-мастильних матеріалів та підтримку внутрішньо переміщених осіб. Також метою програми є забезпечення виконання заходів підготовки території громади до оборони в особливий період.

Для забезпечення інформування мешканців громади про діяльність міської ради та її виконавчих органів було затверджено Програму висвітлення діяльності Шепетівської міської ради, її виконавчих органів у засобах масової інформації у 2023 році.

Затвердили Програму підтримки діяльності органів самоорганізації населення на 2023 – 2025 роки, яка забезпечує право для самореалізації органів самоорганізації населення задля створення умов щодо вирішення соціально-економічних та культурних проблем мешканців мікрорайонів та міста в цілому

З метою підвищення ефективності реалізації державної політики у сфері фізичної культури та спорту, залучення громадян до занять фізичною культурою, міська рада затвердила Програму розвитку інвалідного спорту в Шепетівській міській територіальній громаді на 2023-2026 рр. Програмою передбачено проведення навчально-тренувальних зборів і змагань та заходів з інвалідного спорту, фізкультурно-оздоровчої, реабілітаційної та спортивно-масової роботи серед людей з обмеженими можливостями, зміцнення їхнього здоров’я і залучення до активного життя.

Інформацію управління освіти про виконання міської програми «Надання одноразової допомоги дітям-сиротам та дітям, позбавлених батьківського піклування, після досягнення 18-річного віку на 2018-2022 роки» та Програми відпочинку та оздоровлення дітей міста на 2018-2022 роки» взято до відома, а також затверджено Програму на 2023-2027 роки для забезпечення відпочинку та оздоровлення дітей територіальної громади.

У ході засідання на 2023 рік затверджено Програму організації та проведення суспільно корисних робіт для порушників, на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді виконання таких робіт, а також Положення про адміністративну комісію при виконавчому комітеті Шепетівської міської ради.

Рішенням сесії затверджено Програму підтримки учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни Шепетівської МТГ на 2023 рік та Порядок відшкодування витрат за надані послуги з медичного обслуговування даної категорії пільговиків.

Затвердили Програму підтримки військовослужбовців ЗСУ та інших військових формувань України  у захисті України від широкомасштабної збройної агресії російської федерації  проти України на 2023 рік. Водночас цим рішенням затверджено Порядок надання одноразової грошової допомоги, Порядок фінансування витрат, пов‘язаних з похованням загиблих, Порядок надання  пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу сім’ям загиблих та Порядок забезпечення, двічі на рік, безкоштовного проїзду на поминальні заходи до місць паломництва та духовних центрів на території України членів сімей загиблих.

Комунальним підприємствам «Шепетівське ремонтно-експлуатаційне підприємство та Шепетівському підприємству водопровідно-каналізаційного господарства надано згоду на списання транспортних засобів, які перебувають на їхньому балансі та не підлягають подальшій експлуатації.

Затверджено Програму утримання та розвитку автомобільних доріг та дорожньої інфраструктури на 2023-2025 роки, яка передбачає якісне утримання та ремонти доріг, нанесення розмітки пластиком, виготовлення необхідної документації, проведення грейдерування, вимощення тротуарів бруківкою, облаштування заїздів до прибудинкових територій та інші види робіт.

На 2023-2025 роки міська рада затвердила Програму благоустрою Шепетівської міської територіальної громади та Програму збереження житлового фонду Шепетівської міської територіальної громади, яка є необхідною передумовою чіткого планування, фінансування та співфінансування заходів з утримання, ремонту житлового фонду багатоквартирних будинків та охоплює широке коло соціально-економічних, санітарно-гігієнічних, інженерних та архітектурних питань.

Взявши до уваги акт обстеження технічного стану майстерні Шепетівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-III ступенів – гімназія», навчальному закладу надано дозвіл на списання будівлі.

З метою облаштування місць проживання внутрішньо переміщених осіб, прийнято рішення про передачу відокремленому структурному підрозділу «Шепетівського фахового коледжу закладу вищої освіти «Подільський державний університет» двоярусних ліжок в тимчасове користування.

Внесено зміни до бюджету громади на 2022 рік. Кошти спрямовуються на придбання металопластикових конструкцій для КНП «Вузлова багатопрофільна лікарня ст.Шепетівка» та улаштування відкосів після заміни вікон, що були пошкоджені внаслідок ракетного удару. Серед іншого буде профінансовано реконструкцію першого поверху головного корпусу КНП «Шепетівська багатопрофільна лікарня» та придбання генераторів для закладів дошкільної освіти № 7 «Дюймовочка », №12 «Ялинка» та для НВК №1 та ЗОШ №8.

Поділитись:
Новини Шепетівки