АКЦІЯ «16 днів проти насильства»  25 листопада – 16 грудня  2022 р

Запрошуємо   установи, заклади, організації, мешканців міста долучитися до щорічної Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства»: словом, ділом, висловленою думкою в соціальних мережах про своє негативне ставлення до  домашнього насильства і усіх інших проявів насильства.  

В час повномасштабної війни проти України,  росія і переважна більшість її громадян  показали своє справжнє обличчя, спотворене ненавистю до України і українців.  Агресія, людиноненависництво, насилля щодо громадянського населення,  дітей, не бачені за усю історію людства… Це їхній почерк, це їхня сутність! Нам властиві гуманність і толерантність! Бережімо одне одного, не допустимо насильства в сім’ях, родинах і взагалі в стосунках між українцями! Насильство – лише до ворога !

Акція розпочинається 25 листопада  –  з Міжнародного дня ООН з викорінення насильства щодо жінок. За даними міжнародних і всеукраїнських організацій саме жінки найбільше потерпають від фізичного, психологічного і сексуального насильства. В Шепетівській територіальній громаді від усіх звернень щодо домашнього насильства   89% складають звернення  жінок.   Ми готові прийти на допомогу:

Особа, яка потерпає  від домашнього насильства, має конституційне  право на    захист життя і здоров’я, честі і гідності, недоторканість і безпеку.  Може звертатися :

До територіального органу поліції (т. 102). • До відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Шепетівської міської ради (каб. 401,419, т. 0976996195) • До служби у справах дітей Шепетівської міської ради, в разі якщо жертвами насильства стали діти (каб. 408-409, т. 4-03-90). Щодо психологічної і юридичної допомоги  • До Шепетівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за телефонами : (каб. 1-3 т. :4-16-23, 0980479133);  До Центру надання безоплатної вторинної правової допомоги – (т.0661158319, 0731061310, 0633627472)

Пропонуємо  особі, яка здійснила домашнє насильство, на добровільних засадах пройти програму корекції поведінки, зваживши на те, що причиною агресивної поведінки, може бути невміння будувати стосунки на гуманній основі (звертатися у виконавчий комітет Шепетівської міської ради, каб. 401).  В іншому випадку до кривдника  можуть бути застосовані  покарання за адміністративним і кримінальними кодексами України.

     В рамках акції акцентуємо увагу і  на наступних датах :   

1 грудня           Всесвітній  день боротьби зі СНІДом

2 грудня             Міжнародний день боротьби за відміну рабства

3 грудня             Міжнародний день людей з особливими фізичними потребами

5 грудня             Міжнародний день волонтера

10 грудня           День прав людини

Поділитись:
Новини Шепетівки