Про гуманність і толерантність

в українському суспільстві, зокрема в Шепетівській територіальній громаді, говорили на грудневому засіданні координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання та протидії домашньому насильству та протидії торгівлі людьми в контексті порядку денного.

У ході засідання розглянули питання Про хід виконання нормативно – правових документів із запобігання домашньому насильству у 2022 році, завдання суб’єктів роботи із запобігання і протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі в умовах війни.

Заступниця міського голови Галина Безкоровайна наголосила на актуальності питання запобігання насильству в сім’ях, родинах і, взагалі, в стосунках між українцями. «Адже агресія, людиноненависництво, насилля щодо громадянського населення, дітей, не бачені за усю історію людства – це почерк наших ворогів! Нам властиві гуманність і толерантність!» – наголосила вона.

Статистичні дані, інформацію про досягнення, проблеми й шляхи їх вирішення навели у своїх виступах зав. сектору у справах сім’ї та молоді відділу у справах сім’ї, молоді та спорту А.О. Гайдай; начальник сектору дільничних офіцерів відділу превенції Шепетівського РУП С.А. Гнатюк; начальник   управління освіти Л.І. Тихончук; заступниця начальника відділу безоплатної  правової допомоги Шепетівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Ю.С. Школьнік.

Члени ради та запрошені гості також розглянули питання «Про завдання на виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 12.08. 2022 р. № 752-р «Про схвалення Державної стратегії забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків на період до 2030 року».

Були прийняті відповідні рішення і розроблені плани дій щодо їх впровадження відділами, управліннями міської ради спільно з громадськістю.

Поділитись:
Новини Шепетівки