Важлива інформація для внутрішньо переміщених осіб

28  грудня 2022 року з 10:00 до 16:00 в приміщенні Шепетівського міського будинку культури (вул. Героїв Небесної Сотні, 54 – дитяча бібліотека) Благодійний фонд «Право на захист», як партнер Консорціуму Реагування (UKRAINE RESPONSE CONSORTIUM) за фінансової підтримки Бюро гуманітарної допомоги USAID (BHA)  прийматиме заявки на матеріальну підтримку  — 2220 гривень на кожного члена родини протягом 3-х місяців.

Отримати грошову допомогу можуть такі категорії:

  1. Родини (ВПО), які були переміщені протягом останніх 30 днів (з 28.11.22 р.)
  2. Постраждалі домогосподарства від раптових обстрілів, родини, які втратили члена родини; втратили засоби до існування (пошкоджений/втрачений магазин, ферма, худоба тощо) внаслідок проведення військових дій,
  3. ВПО або особи, що переміщені раніше, ніж 30 днів тому, мають дохід менший, ніж 5400 грн на особу (за останні 3 місяці) та відповідають хоча б одному з критеріїв вразливості:

в родині є  двоє або більше дітей,

в родині є особи з інвалідністю,

домогосподарство ведеться однією особою (чоловіком або жінкою),

вагітні жінки та жінки з дітьми до 2 років,

в родині є люди похилого віку (55+ років)

Для реєстрації необхідні оригінали документів кожного члена родини:

✓ внутрішній паспорт (з даними про прописку/витягом) чи свідоцтво про народження дитини,

✓ реєстраційний номер облікової картки платника податків (податковий код) — для всіх дітей та дорослих осіб, які не відмовилися від його отримання з релігійних причин із зазначенням цього в паспорті,

✓ документ з банківськими реквізитами чи банківські реквізити (номер IBAN банківського рахунка) на екрані смартфона,

✓ також необхідні документи, що підтверджують належність до категорії вразливості.

 УВАГА: Родини, які вже отримували виплати від інших міжнародних організацій (наприклад УВКБ ООН, UNICEF, International Committee of the Red Cross та інші) не підлягають реєстрації на отримання даної матеріальної допомоги!

Під час реєстрації повинні бути присутні всі члени домогосподарств, що будуть  реєстровані на допомогу (крім неповнолітніх дітей)!

Поділитись:
Новини Шепетівки