Увага! Опитування!

Шановні ветерани і ветеранки війни, що зацікавлені у створенні та розбудові сімейних фермерських господарств, інформаційно-консультаційного супроводу і навчання основам фермерства і кооперації!

З метою надання інформаційно-консультаційного супроводу і навчання основам фермерства і кооперації Всеукраїнською Асоціацією органів місцевого самоврядування «Асоціація об’єднаних територіальних громад» спільно з Всеукраїнською громадською організацією «Національна асоціація сільськогосподарських дорадчих служб України» проводиться опитування за допомогою якого буде проаналізовано проблеми ветеранського підприємництва у сільському господарстві і отримані висновки надано організаціям (державним та недержавним), які надають підтримку ветеранам та ветеранкам.

Опитування проводиться в рамках проєкту «Школа сімейного фермерства для ветеранів і ветеранок війни».

Більше інформації про проєкт за посиланням: http://dorada.org.ua/uk/shkola-simejnogo-fermerstva-dlya-veteraniv-ta-veteranok.

Анкету заповнити бажано до 03 лютого 2023 року за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdQViRzz034focNEbTbEuJRf1Q5lb6uK-Bx3YeIZp-s5npC5A/viewform?fbclid=IwAR0GloBpUyKnuEidSUukPrWX7AWtxhPcsKY-udQ2bhbO3ruU0d-y8GBTIDQ

Інформаційна підтримка: тел. +380509739572, Нужда Тетяна.

Поділитись:
Новини Шепетівки