Шепетівська громада вшанувала учасників бойових дій на території інших держав

З нагоди відзначення 34-ї річниці виведення радянських військ з Республіки Афганістан, шепетівська громада вшанувала учасників бойових дій на території інших держав.

Воїни-інтернаціоналісти, заступники міського голови Галина Безкоровайна та Віталій Янушевський, військовослужбовці та шепетівчани вшанували загиблих хвилиною мовчання та поклали квіти до пам’ятника воїнам-інтернаціоналістам «Чорний тюльпан».

Звертаючись до присутніх, Галина Безкоровайна  висловила глибоку шану та повагу мужності та самовідданій праці воїнів інтернаціоналістів, які зберігають бойове братерство, передають досвід молодим і підтримують матерів, вдів і дітей полеглих побратимів.

Зауважила, що сьогодні, коли Україна  переживає найбільше випробування в своїй новітній історії – збройну боротьбу за незалежність і територіальну цілісність проти російського агресора, воїни інтернаціоналісти – серед тих, хто стали активними учасниками волонтерського руху та воюють на передовій, наближаючи нашу перемогу над російською ордою.

 

Поділитись:
Новини Шепетівки