Шепетівські баскетболісти взяли участь у Чемпіонаті Хмельницької області

3-5 березня 2023 року у місті Сатанів відбувся відкритий Чемпіонат Хмельницької області з баскетболу серед команд юнаків та дівчат 2010 р.н. і молодших.

До участі було заявлено 12 команд, які своєю чергою були поділені на три групи по 4 команди відповідно, також за згодою організаторів юнаки та дівчата боролися не тільки у своїх категоріях, але й у змішаних (MIX).

Честь Шепетівки захищала команда Шепетівської КДЮСШ: Кривий Назар, Лінник Максим, Солоп Максим, Паляниця Артем, Кухарчук Антон, Шамасурян Арман, Карагодов Денис, Самсоненко Сергій, Львівська Анастасія, Саміло Христина, Шевчук Аліна, Колеснік Макар під керівництвом тренера-викладача Гудими Віталія Івановича

Після проведення жеребкування наша команда потрапила до групи C: Шепетівська КДЮСШ (MIX), Плоскирів 1, Житомир ДЮСШ, Чернівці юнаки.

У груповому етапі команда Шепетівської КДЮСШ МІХ здобула перемогу над Плоскирів 1 та поступилась командам ДЮСШ Житомир та Чернівці юнаки., посівши третє місце відповідно, що дало змогу змагатися лише за 5-6 місце чемпіонату.

У матчі плей-офф Шепетівські баскетболісти впевнено перемогли команду ДЮСШ Динамівець (Житомир) з рахунком 32-21, посівши 5 місце.

Слід зазначити, що це перший чемпіонат області для наймолодших баскетболістів Шепетівської КДЮСШ.

Відрядження команди та тренера що супроводжує  здійснювалося відділом у справах сім’ї, молоді та спорту коштом Програми розвитку фізичної культури та спорту в Шепетівський міській територіальній громаді на 2023 рік.

Поділитись:
Новини Шепетівки