У Шепетівці відбулись змагання зі стрільби

9 березня 2023 року Шепетівським міським центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» спільно з відділом у справах сім’ї, молоді та спорту було проведено змагання зі стрільби з пневматичної зброї серед дівчат у двох вікових групах – до 18 років та старші в межах Всеукраїнських спортивних заходів «Спорт, що нас об’єднує».

У спортивному заході взяло участь близько 40 дівчат та жінок різного віку. Змагання проводились у вправі: ГП-1 (гвинтівка пневматична). Кількість пострілів  – 8 (3 пробних, 5 залікових), положення стрільби – сидячи, відстань до цілі – 10 метрів. При виконанні вправи дівчата спочатку виконували по три пробних постріли, ознайомлювалися зі зброєю. Після цього виконували п’ять залікових пострілів.

Учасники змагалися на влучність з шаленим завзяттям. Зосередженість на цілі та жага до перемоги приборкувала хвилювання учасників під стрільби. Переможці й призери у змаганні визначалися в особистому заліку.

У підсумку влучними стрілками серед дівчат до 18 років стали:

1 місце – Олійник Евеліна – 47 оч. з 50 можливих;

2 місце – Левчук Мальвіна – 42 оч.;

3 місце  – Закревська Анастасія – 41 оч.

Дівчата старші 18 років:

1 місце – Конончук Наталя – 26 оч;

2 місце – Вихівська Людмила – 24 оч;

3 місце  – Андрощук Альона – 14 оч.

Переможці та призери змагань були нагородженні кубками, грамотами, медалями та подарунками міського Центру «Спорт для всіх».

Дякуємо адміністрації Шепетівського професійного ліцею за сприяння у проведенні змагань.

Олег Шмельов

Поділитись:
Новини Шепетівки