Шепетівська міськрайонна організація Товариства Червоного Хреста України прозвітувала про діяльність за півріччя

На захід були запрошені партнери, зокрема виконавчий комітет Шепетівської міської ради в особі заступника міського голови Галини Безкоровайної та керуючого справами виконавчого комітету Наталії Білас. Організація здійснює активну діяльність у нашій громаді. Між Шепетівською міською радою та Шепетівською міськрайонною організацією ТЧХУ було підписано меморандум про співпрацю, в рамках якого організація надає системну підтримку вразливим категоріям населення.
Зокрема для забезпечення ВПО було надано ковдри, матраци, розкладні ліжка, побутову техніку для облаштованих гуртожитків, які було відновлено минулого року з ініціативи міського голови. Внутрішньо переміщені особи громади також мають можливість скористатися “Банком одягу” організації, долучитися до занять з адаптації “Сімейний клуб”, центру вивчення української мови “Берегиня”. Для мешканців громади також функціонують локації психологічної підтримки для дітей та дорослих, які можуть відвідувати всі охочі.

У співпраці із міською радою Червоний Хрест детально вивчає потреби людей з інвалідністю та багатодітних родин, що дає можливість забезпечення потреб цих цільових категорій. На базі осередку організації функціонує мобільна медико-психологічна бригада. Як зазначила очільниця Галина Веселкова, під час такої системної роботи із громадою, підтримка органу місцевого самоврядування є надзвичайно важливою.

Поділитись:
Новини Шепетівки