ОСББ – це завжди про переваги!

Створення ОСББ – має чимало переваг, що є запорукою комфортного проживання та добробуту. Сьогодні у Шепетівці створено 8 десятків об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, мешканці яких зробили свій вибір на користь самоуправління та ефективного керування фінансами та благоустроєм.

Голова правління об’єднання співвласників багатоквартирного будинку «ЗЛАГОДА ШЕПЕТІВКИ» Ліна Бойчук поділилася досвідом керування ОСББ та розповіла про досягнення й позитивні зміни в будинку на проспекті Миру, 36.

Зі слів голови, запорукою успіху у роботі ОСББ є відповідальне та дбайливе ставлення мешканців будинку до спільного майна, визначення на загальних зборах співвласників розміру внесків на утримання будинку та стабільне накопичення коштів. ОСББ «ЗЛАГОДА ШЕПЕТІВКИ» було створено у липні 2020 року та за цей час в будинку на проспекті Миру, 36 вдалося здійснити:

–  заміну каналізаційної системи та зливової системи;

–  встановлення нових металевих дверей у під’їзди та до сміттєвих камер;

–  ремонт піддашків обох під’їздів;

–  ремонти, часткова заміна та утеплення труб центрального опалення;

–  заміну усіх кранів системи водопостачання у підвальному приміщенні;

–  капітальний ремонт ліфта, який проведено у співпраці з Шепетівською міською радою за програмою співфінансування;

–  виготовлено документацію на будинок;

–  отримано у власність земельну ділянку під будинком.

За потреби здійснюються ремонти каналізаційних стояків у квартирах. На черзі у будинку – проведення ремонту системи водопостачання та заміна вікон у під’їздах.

Об’єднання співвласників багатоквартирного будинку – це юридична особа, яка створюється співвласниками для захисту їхніх прав, використання спільного майна та управління будинком.

Поділитись:
Новини Шепетівки