COVID-19 на Шепетівщині – захворюваність продовжує зростати

Незважаючи на зменшення кількості нових випадків коронавірусної хвороби по Хмельницькій області, протягом минулого  тижня на Шепетівщині  (3 27 березня по 2 квітня)  виявлено 98 випадків захворювання  на COVID-19 (на 16,7% більше, ніж попереднього тижня), з них вісім  дітей. З загальної кількості захворівших   20 потребували госпіталізації.  Одужали протягом тижня  92 особи. Від ускладнень, спричинених корона вірусною хворобою, загинули дві особи

Що ж до ситуації у Шепетівській  громаді, то за минулий тиждень на COVID-19 захворіло 78 осіб (всі жителі міста Шепетівка), в тому числі 7 дітей. 13 пацієнтів госпіталізовані. Одна особа померла.

Наголошуємо, що нестійкі погодні умови є ідеальним середовищем для поширення вірусів. І хворобу можна “підхопити” будь-де: більшість із нас чи не щодня користуються громадським транспортом, відвідують магазини та ринки, працюють у великих колективах. Тому не забувайте одягати маску, коли перебуваєте у транспорті, уникайте скупчень людей, мийте та дезинфікуйте руки. Якщо ж захворіли – не шукайте в домашній аптечці “фуфломіцинів” та інших симптоматичних засобів! Бо самолікування шкодить не менше, ніж зволікання. Тому одразу звертайтеся за допомогою до лікаря: за потреби, і тест на COVID-19 зробить, і лікування призначить, і підбадьорить.

Водночас, нагадуємо, що найкращим захистом від важкого перебігу COVID-19 та ускладнень є вакцинація. Вакцинація = захист!

В.о.завідувача Шепетівського районного відділу ДУ «Хмельницький ОЦКПХ МОЗ України»

Іван МАТВІЙЧУК

Поділитись:
Новини Шепетівки