COVID-19 на Шепетівщині – чотири особи померли протягом тижня

Протягом минулого  тижня на Шепетівщині  (з 3 по 9 квітня)  виявлено 100 випадків захворювання  на COVID-19 (на 2 випадки більше, ніж попереднього тижня), з них шість  дітей. З загальної кількості захворівших   15 потребували госпіталізації.  Одужали протягом тижня  103 особи. Від ускладнень, спричинених корона вірусною хворобою, загинули 4 особи.

Що ж до ситуації у Шепетівській  громаді, то за минулий тиждень на COVID-19 захворіло 74 особи (67 жителів міста Шепетівка, 4 мешканці Плесни 3 жителі Пліщина), в тому числі 5 дітей. 7 пацієнтів госпіталізовані. Померли два жителі Шепетівки.

Наголошуємо, що нестійкі погодні умови є ідеальним середовищем для поширення вірусів. І хворобу можна “підхопити” будь-де: більшість із нас чи не щодня користуються громадським транспортом, відвідують магазини та ринки, працюють у великих колективах. Тому не забувайте одягати маску, коли перебуваєте у транспорті, уникайте скупчень людей, мийте та дезинфікуйте руки.

Водночас, нагадуємо, що найкращим захистом від важкого перебігу COVID-19 та ускладнень є вакцинація. Вакцинація = захист!

В.о.завідувача Шепетівського районного відділу ДУ «Хмельницький ОЦКПХ МОЗ України»

Іван МАТВІЙЧУК

Поділитись:
Новини Шепетівки