Шепетівська громада продовжує здійснювати кроки в рамках проекту Угода мерів – Схід

Тож в рамках розробки Плану дій зі сталого енергетичного розвитку та клімату громади (ПДСЕРК) до 2030 року відбулося засідання робочої групи. ПДСЕРК є важливим інструментом для досягнення сталого розвитку та зменшення впливу на зміну клімату на рівні місцевих громад. Основні його завдання полягають у зменшенні енергозалежності, ефективному використанні енергетичних ресурсів, розвитку відновлювальної енергетики, зниженні викидів парникових газів, поліпшенні якості довкілля та створенні сприятливих умов для розвитку громади. Крім того, ПДСЕРКГ дозволяє громаді покращити свій імідж, залучати інвестиції та розвивати туризм, що сприяє економічному розвитку.
А ще цей документ є важливим інструментом для досягнення сталого розвитку та зменшення впливу на зміну клімату на рівні місцевих громад, що сприяє поліпшенню якості життя мешканців, економічному розвитку та охороні довкілля.

Серед основних питань обговорення Робочої групи було затверджено план-графік збору даних та складання базового кадастру викидів, підготовка основи для адаптації, проведення опитування, аналіз впливу на сектор водних ресурсів в контексті забезпечення населення питною водою та впливу на сектор поводження з побутовими відходами. Члени Робочої групи також торкнулися питання безпеки лісового господарства, відсотку лісових насаджень від загальної площі громади, оцінки чутливості до лісових пожеж, аналіз розповсюдження інвазійних рослин та комах.

Участь у засіданні взяли також запрошені представники управління Держпродспоживслужби в Шепетівському районі та «Шепетівське лісове господарство» ДП «Ліси України».

Поділитись:
Новини Шепетівки