“З Великоднем у серці” – інтеграційний захід для дітей

За участі благодійників і меценатів, у Шепетівській громаді відбувся інтеграційний захід “З Великоднем у серці” для дітей-ВПО, дітей загиблих Героїв АТО/ООС та російсько-української війни. У ході дійства малеча знайомилась з народними традиціями та історією виникнення писанкарства, різними техніками виготовлення писанки та великодніх композицій.
Серед гостей свята були радник міського голови Ольга Петрова, керівниця БФ «Зміцнення громад» Тетяна Василик, менеджер Хмельницького осередку БФ «Рокада» Анастасія Грига. Серед організаторів заходу також ВО “Волонтерска Арта”, до дитячої майстерки також долучилися благодійники Шепетівської міськрайонної організації Товариства Червоного Хреста України та волонтери проєкту з психосоціальної підтримки ТЧХУ, за підтримки UNICEF Украïна, а також представники місцевого бізнесу.
Пісенне привітання усім подарували юні зірочки – гурт «Кумасі».

Після завершення майстер-класів дітлахи отримали приємні подарунки від благодійників. Діткам, які не відвідали захід, “Волонтерска Арта” доправила подарунки у гуртожиток для переміщених осіб.

Поділитись:
Новини Шепетівки