COVID-19 на Шепетівщині – на третину менше випадків протягом тижня

Протягом минулого  тижня на Шепетівщині  (з 10 по 16 квітня)  виявлено 64 випадки захворювання  на COVID-19 (на 36% менше ніж попереднього), з них сім  дітей. З загальної кількості захворілих 5 потребували госпіталізації.  Одужали протягом тижня  94 особи. Від ускладнень, спричинених коронавірусною хворобою, загинула 1 особа.

Що ж до ситуації у Шепетівській  громаді, то за минулий тиждень на COVID-19 захворіло 46 осіб (45 жителів міста Шепетівка, 1 мешканець Плесни), в тому числі 5 дітей. 2 пацієнти госпіталізовані. Помер один житель Шепетівки.

Попри незначне зниження кількості нових випадків захворювання, розслаблятися рано, оскільки через значну кількість соціальних контактів на великодні свята знову очікуються значний підйом захворюваності.  Також нестійкі погодні умови є ідеальним середовищем для поширення вірусів. І хворобу можна “підхопити” будь-де: більшість із нас чи не щодня користуються громадським транспортом, відвідують магазини та ринки, працюють у великих колективах. Тому не забувайте одягати маску, коли перебуваєте у транспорті, уникайте скупчень людей, мийте та дезінфікуйте руки.

Водночас нагадуємо, що найкращим захистом від важкого перебігу COVID-19 та ускладнень є вакцинація. Вакцинація = захист!

В.о.завідувача Шепетівського районного відділу ДУ «Хмельницький ОЦКПХ МОЗ України»

Іван МАТВІЙЧУК

 

Поділитись:
Новини Шепетівки