Обласний огляд-конкурс ансамблів і оркестрів народних інструментів

25 квітня, за участі заступника міського голови Галини Безкоровайної, на базі Шепетівського міського будинку культури пройшов черговий обласний огляд-конкурс ансамблів і оркестрів народних інструментів.

Звертаючись до присутніх, Галина Безкоровайна зауважила, що цей конкурс зібрав митців, любителів українського слова, тих, хто славить і відроджує українську музику, несе в майбутнє нашу культурну спадщину. Також наголосила, що у цей важкий час, коли гинуть наші захисники, ми боремось на всіх фронтах,  і на культурному теж. Побажала учасникам огляду успішного виступу та перемоги.

Захід організовується Хмельницьким обласним науково-методичним центром культури і мистецтва, раз на два роки, з метою відродження і зміцнення національних музичних традицій, які є складовою частиною формування у молодого покоління національної самосвідомості, а також – естетичного виховання на найкращих зразках народно-інструментального мистецтва. Завданням конкурсу є виявлення та підтримка народно-інструментальних колективів, сприяння подальшому їх розвитку  та поглиблення творчих контактів між колективами та керівниками. До привітань учасників заходу долучилась директор Центру, заслужена артистка України Майя Онищук.

До фестивалю долучилось 6 колективів:

  1. Народного аматорського ансамблю «Народні музики» Центру культури і дозвілля Білогірської селищної ради, керівник Юрій Гаврилюк
  2. Народний аматорський ансамбль народної музики «Полонь» Центрального Будинку культури Полонської Міської Ради, керівник Вадим Свінціцький
  3. Ансамбль Грицівської дитячої музичної школи «Грицівські музики», керівник Олександр Карпюк
  4. Оркестр народних інструментів Мистецької школи «Славутська школа мистецтв», керівник Олександр Бондарчук
  5. Ансамбль народних інструментів «Джерельце» Судилківського будинку культури, керівник Анатолій Огарєв
  6. Оркестр народних інструментів школа мистецтв «Шепетівська музична школа», керівник  Олександр Яровий

У ході фінальної частини фестивалю переможці та учасники конкурсу були відзначені дипломами.

Поділитись:
Новини Шепетівки