У Шепетівці благодійний «Велодень у вишиванках» встановив черговий рекорд

21 травня у Шепетівці відбувся благодійний «Велодень у вишиванках» 2023 з нагоди Дня Вишиванки та Дня Героїв, який було організовано відділом у справах сім’ї, молоді та спорту міськвиконкому.

Підбивши підсумки заходу, організатори нарахували 312 учасників, що стало черговим рекордом. Кожен учасник, який зареєструвався та задонатив – отримав пам’ятну медаль. Спільними зусиллями учасникам велопробігу  вдалося зібрати 11002 гривні, які будуть спрямовані на потреби ЗСУ.

Фото можна переглянути та завантажити тут:

https://drive.google.com/drive/folders/1EO_xSBcoboKTXGUwnKKs4QnIZuX57ZDZ?usp=share_link

Велопробіг стартував від площі ім. Т.Г.Шевченка у супроводі поліції та швидкої допомоги. Любителі велоспорту рушили вулицею Соборності, по вулиці Захисників України попрямували до Новоград-Волинського шосе. Таким маршрутом учасники Велодня дісталися до місця відпочинку, де на них уже чекали розваги, веселі змагання, спортивні ігри та морозиво, а також козацький куліш та рибна юшка від Шепетівської спілки ветеранів Афганістану та відділу у справах сім’ї, молоді та спорту.

Організатори «Велодня» дякують усім, хто долучився до заходу: Шепетівському міському центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», Шепетівській спілці ветеранів Афганістану, Шепетівському ВП ГУ НП, Шепетівській станції екстреної медичної допомоги, підприємцям міста. Окрема подяка рятівнику 21 ДПРЧ 5 ДПРЗ Богдану Зінчуку, який прийшов на допомогу учасниці Велодня і допоміг з ремонтом велосипеда.

 

Поділитись:
Новини Шепетівки