Сесія міської ради: присвоєння звання Почесного громадянина загиблим землякам, допомога родинам полонених, приватизація комунального майна, перейменування шкіл та проживання ВПО

25 травня міський голова Віталій Бузиль провів чергове засідання сесії міської ради. У ході засідання депутати розглянули рекордних 87 питань порядку денного.
У блоці земельних питань розглянули проекти рішень про затвердження технічних документацій та проектів землеустрою, надання дозволу на зміну цільового призначення земельних ділянок, на поділ земельної ділянки комунальної власності, про припинення права користування та укладення договорів оренди землі на новий строк. Затверджено звіт про експертну грошову оцінку земельних ділянок несільськогосподарського призначення для розміщення та експлуатації основних підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної машинобудівної та іншої промисловості, а також затверджено умови проведення земельних торгів у формі електронного аукціону з продажу земельних ділянок комунальної власності. Внесено доповнення в програму регулювання та розвитку земельних відносин у місті Шепетівка сіл Плесна, Пліщин, Жилинці на 2019-2023 роки.

Одноголосним рішенням сесії було підтримано присвоєння звання Почесного громадянина Шепетівської міської територіальної громади нашим землякам, які загинули у ході російсько-української війни.

Відповідно до національної стратегії розбудови безпечного і здорового освітнього середовища у новій українській школі затверджено програму створення класів безпеки в освітніх закладах Шепетівської міської територіальної громади на 2021-2023 роки.

Передбачено надання одноразової допомоги сім’ям воїнів які, перебувають у полоні, відповідно до зміни внесених до Програми підтримки військовослужбовців збройних сил України та інших військових формувань України у захисті України від широкомасштабного збройної агресії російської федерації проти України, членів сімей загиблих померлих учасників АТО/ООС та членів сімей військовослужбовців ЗСУ та інших військових формувань України загиблих померлих під час захисту України від широкомасштабної збройної агресії проти України на 2023 рік.

Рішенням сесії на баланс Шепетівського центру комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю передали мікроавтобус RENAULT TRAFIC для здійснення перевезення дітей, що проходять комплексну реабілітацію у центрі. Також з балансу виконавчого комітету на баланс управління праці та соціального захисту населення передали меблі, які були придбані за результатами участі у грантовій програмі.

Взято до відома інформацію про хід виконання Програми правової освіти та надання безоплатної правової допомоги населенню Шепетівської МТГ на 2022-2024 роки. Протягом 2022 року 1261 житель громади отримав консультацію, з них 154 – отримали безоплатну вторинну правову допомогу – безоплатні послуги адвоката.

Затвердили положення про сектор з енергоменеджменту апарату Шепетівської міської ради та її виконавчого комітету, який реалізує політику у сфері енергозбереження та енергоефективності з метою зменшення споживання та раціонального використання енергетичних ресурсів у громаді, його завданням є впровадження системи енергоменеджменту в комунальній сфері, планування, моніторинг та аналіз споживання енергоресурсів бюджетними установами.

Депутати підтримали створення комунального закладу «Публічна бібліотека Шепетівської міської територіальної громади», яка об’єднує центральну Публічну бібліотеку, що є головною ланкою і керує діяльністю бібліотек філій, а саме бібліотека-філія №1 для дітей, бібліотека-філія №2, бібліотека-філія №3, село Пліщин, бібліотека-філія №4, село Плесна. Внесено зміни до відомостей, що містяться в єдиному державному реєстрі юридичних осіб у зв’язку зі зміною адреси відділу культури Шепетівської міської ради.

Відповідно до вимог законодавства учасники засідання підтримали проекти рішення про зміну типу та перейменування Шепетівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 ім. М.Островського, Шепетівської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-III ступенів №2 з поглибленим вивченням основи економіки і правознавства на Гімназію №1 і Гімназію №2 відповідно, прийняли рішення про перейменування гімназії № 4 ім. Валі Котика на Гімназію №4 та затвердили статути закладів у новій редакції.

Далі учасники засідання розглянули блок технічних питань про затвердження статутів загальноосвітніх, дошкільних та позашкільних навчальних закладів у зв’язку із перейменуванням вулиць у громаді та про зміну юридичної адреси Шепетівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-III ступенів – гімназія».

Надано згоду на передачу Шепетівській міськрайонній організації Товариства Червоного Хреста України в безоплатне тимчасове користування строком на п’ять років частини будівлі Консультативної поліклініки вузлової лікарні, з метою облаштування кабінету психосоціальної підтримки для вразливих категорій населення та для ВПО.

Розглянувши заяву Управління Державної міграційної служби України в Хмельницькій області та враховуючи рішення виконавчого комітету про намір передачі комунального майна громади в оренду, міська рада включила до Переліку другого типу об’єктів комунальної власності громади частину нежитлового приміщення за адресою вул. Героїв Небесної Сотні, 47. Цим рішенням затверджено умови оренди комунального майна, строк оренди та цільове призначення об’єкта оренди.

Розглянувши звернення КНП «Шепетівська багатопрофільна лікарня» депутати включили до Переліку другого типу нежитлове приміщення, яке розташоване в будівлі туберкульозного відділення лікарні, за адресою вулиця Захисників України, 85.

Прийнято рішення про приватизацію шляхом продажу на електронному аукціоні об’єктів комунальної власності громади, а саме будівлі міського центру культури та дозвілля ім.Островського (кінотеатр) та нежитлової будівлі, що розташована за адресою вулиця Судилківська, 15 (колишня бібліотека), без збереження профілю діяльності у зв’язку із не функціонуванням понад три роки. Цими рішеннями утворено аукціонні комісії для продажу об’єктів приватизації.

Затверджено Інвестиційну програму поводження з побутовими відходами на 2023-2027 роки КП «Шепетівське ремонтно-експлуатаційне підприємство» для впровадження європейського досвіду управління відходами в місті Шепетівка шляхом створення системи замкнутого циклу поводження з відходами, зменшення екологічного та санітарно-епідеміологічного навантаження на навколишнє середовище та покращення якості обслуговування шляхом якісного і своєчасного надання послуг. У ході реалізації програма передбачає придбання трьох спеціалізованих сміттєвозів та євро контейнерів для вивезення твердих побутових відходів на території громади. Також буде облаштовано контейнерні майданчики для впровадження нової схеми санітарного очищення міста. Депутати підтримали проект рішення про збільшення статутного фонду та затвердження статуту ШРЕПу у новій редакції.

Внесено зміни в додаток до Програми утримання та розвиток автомобільних доріг та дорожньої інфраструктури громади на 2020-2025 роки, які передбачають збільшення фінансування по вже закладених напрямках – поточний ремонт доріг, тротуарів, площ міжквартальних проїздів, у тому числі грейдерування доріг, ремонт інженерних конструкцій та елементів дороги.

Відповідно до змін внесених в додаток до програми розвитку Шепетівського підприємства теплових мереж на 2022-2025 роки передбачено проведення ремонту трубопроводу та встановлення нового обладнання на котельнях, яке буде отримане від іноземних партнерів за результатами участі у грантовій програмі.

Внесено зміни в додаток до програми розвитку Шепетівського комунального підприємства водопровідно-каналізаційного господарства на 2022-2025 роки. Збільшується сума асигнувань на суму вартості ремонту водогону по вулиці генерала Шухевича.

Рішенням сесії в комунальну власність громади від приватного акціонерного товариства «Шепетівський деревообробний комбінат» прийнято зовнішні мережі водопроводу і каналізації будинку за адресою вул.Степана Бандери, 59.

Задля забезпечення повноцінної реалізації прав співвласників на самостійне управління житловим будинком відповідно до розпорядження міського голови та рішення зборів співвласників міська рада прийняла рішення про списання з балансу КП «Житлосервіс» десяти багатоквартирних житлових будинків.

Зміни до Програми взаємодії регіонального сервісного центру ГСЦ МВС в Хмельницькій області із Шепетівською міською радою у сфері надання адміністративних послуг населенню на 2023 рік передбачають покращення матеріально-технічної бази центру коштом бюджету громади.

Малозабезпеченим мешканцям громади надано одноразову грошову допомогу на лікування.

Відповідно до змін внесених до програми заходів національного спротиву Шепетівської міської територіальної громади на 2023 рік буде облаштовано додаткове приміщення для проживання внутрішньо переміщених осіб.

Для фінансування прийнятих рішень та видатків за програмами внесено зміни до бюджету Шепетівської міської територіальної громади на 2023 рік. Зокрема, кошти спрямовуються на проведення експертизи на капітальний ремонт покрівлі Гімназії №1 та Гімназії №5 з впровадженням заходів з енергозбереження – утеплення горішнього покриття, а також на щорічну грошову виплату особам, яким присвоєно звання Почесний громадянин Шепетівської міської територіальної громади відповідно до Положення.

Поділитись:
Новини Шепетівки