Тепловізор для спецпідрозділу

Сила – в єдності дій та твердості духу, стверджують члени Шепетівської Спілки ветеранів війни в Афганістані. Так, спілка постійно встановлює скриньки для збору коштів для потреб ЗСУ, неодноразово організовуває благодійні концерти в громадських місцях.

Приємно, що шепетівчани всіляко допомагають у зборі всього необхідного. Днями волонтерській організації «Ветеран», що при Шепетівській СВА, стало відомо, що в одне із сіл Судилківської громади після поранення у відпустку прибув з передової боєць одного з спецпідрозділів. Він розповів, що під час обстрілу їх позицій ворогом була втрачена частина військової амуніції, в тому числі й тепловізор.
Керівництвом волонтерської організації «Ветеран» було прийнято рішення щодо передачі цьому спецпідрозділу придбаного напередодні тепловізора. За кілька днів вищезазначений тепловізор MOL–625 був використаний на передовій. Шепетівська Спілка щиро дякує всім, хто донатив на прилад, зокрема міському голові Віталію Бузилю та депутатському корпусу міської ради.
Збір коштів продовжується. Разом до перемоги!

В.Пипич, член Шепетівської СВА, учасник бойових дій в Афганістані

Поділитись:
Новини Шепетівки