Шепетівська громада розробить дієвий муніципальний енергетичний план завдяки програмі підтримки U-LEAD

Команду Шепетівської міської територіальної громади відібрано серед 147 громад 18 областей України на програму підтримки U-LEAD «Розробка муніципального енергетичного плану». Відповідно до законодавства з листопада 2024 року МЕП стане обов’язковим документом громади.
План розробляється на 7 років і є документом стратегічного рівня, який збільшує інвестиційну привабливість громади, а також відкриває можливість для участі в конкурсах на отримання державного фінансування проектів у цій сфері. З ним громада буде розуміти свій енергетичний потенціал, знатиме свої потреби в ресурсах та інвестиціях для забезпечення нормальної роботи інфраструктури. Розробивши муніципальний енергетичний план, фахівці зможуть систематизувати впровадження заходів з енергозбереження та енергоефективності у громаді.
З червня до жовтня 2023 року учасники команди працюватимуть на семінарах, тренінгах, візьмуть участь у групових та індивідуальних консультаціях, а також в командній роботі. Результатом п’ятимісячної роботи стане дієвий муніципальний енергетичний план, який буде презентовано у жовтні на всеукраїнському рівні.
Дякуємо організаторам за можливість навчання, підтримку та експертний супровід.
Поділитись:
Новини Шепетівки