Опитування для внутрішньо-переміщених осіб. Зробимо наше життя в громаді кращим!

Пропонуємо Вам взяти участь у анкетуванні щодо вашого життя у нашій громаді. Ця анкета є частиною нашої системи збору інформації, яка має на меті розуміння вашого досвіду та потреб, а також поліпшення якості життя всіх наших учасників.

Анкетування Ради з питань ВПО для внутрішньо-переміщених осіб про залучення в життя приймаючих громад

Ваша участь у цьому анкетуванні є надзвичайно важливою. Вона допоможе нам краще зрозуміти ваші потреби та очікування щодо життя у громаді. Інформація, яку ви надаєте, допоможе нам створити зручне та сприятливе середовище для вашого розвитку / інтеграції.

Анкета включає різноманітні запитання про ваші інтереси, навички, проблеми, які ви зустрічаєте, а також пропозиції щодо можливих поліпшень. Ваші відповіді допоможуть нам зорієнтуватися, які аспекти потребують удосконалення та додаткової уваги.

Ваша конфіденційність гарантована. Всі дані, які ви надасте у цьому анкетуванні, будуть оброблені з дотриманням вимог законодавства про захист персональних даних. Ми повністю розуміємо важливість збереження конфіденційності і зобов’язуємося не розголошувати ваші особисті дані третім особам.

Поділитись:
Новини Шепетівки