Вітання депутатів міської ради з Днем Конституції України

Шановні мешканці Шепетівської громади!
28 червня цього року Україна відзначає 27-му річницю прийняття Конституції України – головного нормативно-правового акта держави, який закріплює основи суспільного ладу, державний устрій, систему, порядок утворення, принципи організації і діяльності державних органів, права та обов’язки громадян.
Сьогодні, в умовах повномасштабного російського вторгнення і численних злочинів окупантів, ми вкотре відстоюємо у збройній боротьбі цивілізаційний вибір Українського народу, виконуючи свій конституційний обов’язок, успішно протистоїмо агресору, що зневажає юридичні норми та міжнародне право.
Усі ми по новому осмислюємо значення цінностей, закладених у Конституції України, яка зорієнтована на людину, гуманістичні цінності та правові відносини між суспільством і державою.
Основний Закон є ядром консолідації Українського народу, нацiональної правової системи України та нашим моральним орієнтиром.
Бажаємо вам стійкості та єдності у досягненні спільної мети – захисті нашої свободи, конституційних цінностей та незалежності України.
Слава Україні!
З повагою депутати Шепетівської міської ради

Поділитись:
Новини Шепетівки