З нагоди відзначення Дня Конституції у Шепетівці відбувся тематичний захід та благодійний забіг «Біжу для ЗСУ»

28 червня з нагоди відзначення 27-ї річниці прийняття Конституції України, у міському будинку культури відбувся тематичний захід за участі виконавців і колективів міського будинку культури та дитячої музичної школи.
Звертаючись до присутніх у залі, заступник міського голови Галина Безкоровайна привітала усіх з Днем Конституції та зазначила, що сьогодні українці зі зброєю відстоюють свої конституційні права, у війні з окупантом успішно доводять, що тільки український народ має право вирішувати, як будувати майбутнє в нашій державі. Галина Безкоровайна подякувала захисникам і захисницям, які боронять Україну від ненависті і люті, від ворога, який зазіхнув на наші права і свободу.
Незважаючи на мінливу погоду, на стадіоні «Локомотив» мешканці громади долучилися до синьо-жовтого благодійного забігу “Біжу для ЗСУ”, щоб підтримати Збройні сили України та зібрати кошти, які будуть передані на потреби наших захисників.
Після відкриття стартового містечка, реєстрації, спортивної програми та руханки стартували учасники синьо-жовтого пробігу за віковими категоріями. Всього учасники благодійного забігу спільними зусиллями зібрали 6705 грн.
Де єдність – там Перемога!
Слава Україні!

Поділитись:
Новини Шепетівки