Засідання ради з питань ВПО: участь та реалізація проектів Ради, питання соціального захисту ВПО та потреба у громадській пральні

12 липня відбулось чергове засідання Ради з питань внутрішньо переміщених осіб при Шепетівській міській раді. До заходу долучилися представники благодійного фонду “Рокада”.

Заступник начальника управління праці та соціального захисту населення Шепетівської міської ради – начальник відділу праці та соціальних зв’язків Іван Дячук надав консультацію щодо питань соціального захисту та обслуговування ВПО.

Член Ради Сергій Павловський поділився досвідом участі у триденному тренінгу з інтеграції ВПО в соціальне та економічне життя громад в місті Дубно, від Фундації імені князів благодійників Острозьких за підтримки Global Fund for Community Foundations та Академії Фандрейзингу Руслана Краплича.

Обговорили результати реалізації проекту «Квітник вдячності», заслухали звіт про отримання ВПО благодійної допомоги від БО «БФ РОКАДА» та підготували лист-прохання щодо облаштування у Шепетівці громадської пральні.

Юрист благодійного фонду “Рокада” Андрій Цариценко поінформував присутніх щодо запуску скринінгу громади серед ВПО, про членство в Раді тощо.

Поділитись:
Новини Шепетівки