Сесія міської ради: приватизація комунального майна, покращення якості послуг з вивезення відходів, ремонт очисних та водогону

27 липня міський голова Віталій Бузиль провів чергове засідання сесії міської ради. У ході засідання депутати розглянули 49 питань порядку денного.

У блоці земельних питань депутати розглянули проекти рішень про надання дозволів на виготовлення технічних документацій та розроблення проектів землеустрою, а також про їх затвердження, про надання згоди на передачу в суборенду земельної ділянки й про укладення договорів оренди землі на новий строк, а також затвердили перелік земельних ділянок, право власності на які буде реалізовано через аукціон.

Підтримавши проект рішення про приєднання до Європейської Хартії рівності жінок і чоловіків у житті місцевих громад, Шепетівська міська територіальна громада приєдналась до хартії, яка передбачає використання наявних повноважень і партнерств ради для досягнення більшої рівності своїх громадян.

З метою покращення профілактики рецидивної злочинності та правопорушень на території Шепетівської міської територіальної громади затверджено Програму взаємодії Шепетівської міської територіальної громади та Шепетівського районного відділу №2 філії Державної установи «Центр пробації» у Хмельницькій області на 2023-2025 роки, щодо підтримки діяльності установи.

З метою визначення єдиного підходу до фінансового планування суб’єктами господарювання комунального сектору економіки, здійснення контролю за фінансово-господарською діяльністю, підвищення ефективності роботи комунальних підприємств, учасники засідання затвердили Порядок складання, затвердження та контролю виконання фінансових планів комунальних підприємств Шепетівської громади. Рішенням сесії підтверджено членство у Всеукраїнській асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація міст України».

Затверджено Програму розвитку військово-патріотичного виховання та підтримки предмета «Захист України» в закладах загальної середньої освіти Шепетівської міської територіальної громади на 2023-2024 роки.

З метою забезпечення стійкого функціонування об’єктів освіти в умовах воєнного стану й створення безпечного освітнього середовища у закладах освіти, Гімназії 5 та ЗДО №3 «Ластівка» надано згоду на прийняття в тимчасове безоплатне користування підвальних приміщень для облаштування та використання їх, як найпростіших укриттів для учасників навчального процесу.

Внесено зміни до міської Програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, забезпечення пожежної та техногенної безпеки на території Шепетівської міської територіальної громади на 2021-2025 роки, які передбачають облаштування укриттів.

Розглянувши звернення КНП «Шепетівська багатопрофільна лікарня» до Переліку об’єктів, щодо яких прийнято рішення про передачу в оренду без проведення аукціону включено нежитлове приміщення, яке розташоване в підвальному приміщенні будівлі дитячої консультації, жіночої консультації та який перебуває на балансі лікарні.

З метою забезпечення ефективного використання нерухомого комунального майна, до Переліку об’єктів комунальної власності Шепетівської міської територіальної громади, що підлягають приватизації у 2023 році включено будівлю котельні за адресою Старокостянтинівське шосе, 28 та нежитлове приміщення за адресою вул. Героїв Небесної Сотні, 33А/1.

Для задоволення потреб громади в наданні послуг з благоустрою, додаток до Програми «Розвитку комунального підприємства Шепетівське ремонтно-експлуатаційне підприємство Шепетівської міської ради» на 2022-2025 роки доповнено пунктами про придбання сміттєвоза з заднім навантаженням, євро контейнерів для сміття та автомобільних ваг.
Відповідно до змін, внесених до Програми розвитку комунального підприємства «Шепетівське ремонтно-експлуатаційне підприємство Шепетівської міської ради» на 2022-2025 роки, щоквартальне преміювання, яке раніше було передбачене виключно для працівників, які залучені до робіт із прибирання вулиць, розповсюджується на усіх працівників підприємства.

Доповнення в додаток до «Природоохоронної програми щодо покращення екологічного стану Шепетівської міської територіальної громади на 2023-2025 роки», передбачають проведення у 2023 році поточного ремонту мулових майданчиків на каналізаційних очисних спорудах з вивезенням шламу та мулу.

Рішенням сесії на 2023 рік встановлено граничний розмір кошторисної заробітної плати при визначенні вартості нового будівництва, реконструкції, ремонту чи технічного переоснащення об’єктів коштом бюджету Шепетівської міської територіальної громади, комунальних підприємств та установ, кредитів, наданих під державні гарантії, інших джерел фінансування.
Зміни, внесені в додаток Програми розвитку Шепетівського комунального підприємства водопровідно-каналізаційного господарства на 2022-2025 роки, передбачають запровадження диспетчеризації та автоматизації виробничого процесу ШКПВКГ. Рішенням сесії на баланс комунального підприємства передали та закріпили на праві оперативного управління зовнішні мережі другої лінії питного водогону с.Плесна.

Задля забезпечення повноцінної реалізації прав співвласників на самостійне управління житловим будинком відповідно до розпорядження міського голови та рішення зборів співвласників міська рада прийняла рішення про списання з балансу КП «Житлосервіс» дванадцяти багатоквартирних житлових будинків.

Малозабезпеченим мешканцям громади надано одноразову грошову допомогу на лікування.

Внесено зміни до бюджету Шепетівської міської територіальної громади на 2023 рік. Зокрема, кошти спрямовуються на завершення капітального ремонту аварійної ділянки водопроводу по вулиці Героїв Небесної Сотні, а також на компенсаційні виплати ветеранам війни й внутрішньо переміщеним особам, за рахунок міжбюджетних трансфертів.

Поділитись:
Новини Шепетівки