Медичних працівників Шепетівської громади привітали з нагоди професійного свята

У 2023 році, вперше, День медичного працівника в Україні відзначається 27 липня. За участі заступника міського голови Віталія Янушевського відбулось урочисте відзначення медпрацівників. Також, в урочистостях взяв участь голова Шепетівської районної військової адміністрації Олексій Глушаков та голова правління Благодійного фонду Олександра Співака Тетяна Василик.

Медиків вітали з професійним святом, бажали щастя, добробуту, вдячних пацієнтів і міцного здоров’я, дякували лікарям, які борються за життя українців у тилу та у зоні бойових дій.

За високий професіоналізм та сумлінну працю Почесними грамотами Шепетівської міської ради були відзначені найкращі представники КП «КНП Шепетівський Центр первинної медико-санітарної допомоги», КП «КНП Шепетівська багатопрофільна лікарня» та КНП «Шепетівський міський центр первинної медико-санітарної допомоги Шепетівської міської ради».

Згідно з указом президента України від 13 червня 2023 року, День медичного працівника в Україні тепер відзначатимуть щороку 27 липня.

Поділитись:
Новини Шепетівки