Відбувся турнір з волейболу серед чоловічих команд

20 серпня в спортивному залі  «Локомотив» відбувся  турнір з волейболу серед чоловічих команд  з нагоди Дня Незалежності України.  До участі в турнірі заявилося чотири команд, а саме:

команда м.Полонного,  м.Шепетівки,  «Сангушко»  м.Ізяслава та «Темп» м.Шепетівки.

Найкращі побажання перемоги та вітання з нагоди Дня Незалежності України передали від народного депутата України Олени Копанчук.

Змагання проходили за коловою системою в одне коло.  Матчі між командами проходили до двох перемог. За перемогу з рахунком 2:0 команда отримувала  три очка,  за перемогу 2:1 – два, за поразку з рахунком 1:2 – одне очко, а за 0:2 – жодного очка.

Ігри проходили у напруженій, рівній боротьбі. Учасники змагання демонстрували досить високий рівень гри і кожне очко давалося нелегко. Проте в будь-якій грі завжди є переможець.

За результатами змагань третє місце посіла команда м.Полоного, срібним призером стала команда м.Шепетівки, а перемогу святкувала команда «Сангушко» м.Ізяслав, яка не програла жодної гри.

Також, в номінації «Кращий гравець» команди,  стали:

Спеціальний Назар – гравець команди «Сангушко»;

Олійник Ігор  – м.Шепетівка;

Тріщ Мирослав  – м.Полонне;

Свірщук Роман – команда «Темп».

В номінації «Наймолодший гравець» нагороду отримав Свірщук Артем, гравець команди м.Шепетівка.

Переможці та призери були нагороджені кубками, медалями та грамотами відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Шепетівської міської ради.

 

Депутат Шепетівської міської ради Володимир Сасюк

Поділитись:
Новини Шепетівки