Освітяни громади ділились досвідом та визначали пріоритети роботи на освітянському форумі

30 серпня, напередодні початку нового навчального року, у Шепетівському навчально-виховному комплексі №1 відбувся освітянський форум, за участі заступника міського голови Галини Безкоровайної, працівників управління освіти, керівників навчальних закладів та педагогів.

Учасники форуму обговорили пріоритетні завдання у новому навчальному році, адаптацію навчальних закладів до роботи в умовах війни, важливість національно-патріотичного виховання та розвитку цього напрямку у навчальних закладах громади, ключові питання розвитку та удосконалення освітньої системи громади.

Освітяни ділились досвідом щодо організації очної та змішаної форм навчання, здобутками у позашкільному навчанні, обговорили питання безпеки в освітньому просторі та облаштування найпростіших укриттів.

За сумлінну працю, високий професіоналізм, активну громадську позицію, творчий підхід до реалізації національної політики в освітній галузі, вагомий внесок у розвиток освіти Шепетівської територіальної громади, Галина Безкоровайна відзначила керівників навчальних закладів та педагогів Премією міського голови та відзнаками вищих державних органів влади.

Поділитись:
Новини Шепетівки