Шепетівський НВК “Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. – гімназія” – серед кращих шкіл Хмельницької області за результатами НМТ

Інформаційним освітнім ресурсом «Освіта.ua» складений рейтинг загальноосвітніх шкіл Хмельницької області, що посіли найвищі місця у рейтингу шкіл України за підсумками НМТ 2023 року.

Шепетівський НВК “Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. – гімназія” займає 15-те місце серед 246 шкіл Хмельницької області.

“Важливим здобутком школи стали результати участі випускника школи Владислава Омелянчука на 55-й Міжнародній олімпіаді з хімії серед школярів у швейцарському місті Цюрих. У складі збірної команди України, яку представляли чотири учні з різних регіонів країни, юнак виборов бронзову медаль”, – коментує директор школи Надія Качоровська.

Як і минулого року, національний мультитест було проведено у формі компʼютерного тестування з використанням лише завдань із закритою формою відповіді. У якості вихідних даних для укладання рейтингу загальноосвітніх навчальних закладів були використані результатинаціонального мультипредметного тесту, отримані випускниками шкіл у 2023 році.

Варто підкреслити, що значний вплив на цьогорічний рейтинг має пороговий бал «склав / не склав», який у 2023 році був встановлений заздалегідь і став для деяких предметів значно нижчим, ніж у попередні роки. Так, з української мови не подолали поріг «склав / не склав» лише 0,09% учасників (у 2021 році – 7,45 %), що вплинуло на рейтингові таблиці, оскільки в рейтингу враховуються учасники, які не подолали пороговий бал з предмета.

Окрім того, учні низки шкіл через військові дії залишили свої регіони й продовжували навчання онлайн в інших областях України або за кордоном.

Ці чинники істотно вплинули на місце конкретного закладу в рейтингу закладів регіону і на місце конкретної області в рейтингу областей.

Зважаючи на формат тесту, умови проведення та особливості визначення результатів НМТ, порівнювати рейтинг 2023 року з рейтингами попередніх років не є доцільним. Також, зважаючи на вказані особливості, не є доцільним ухвалення управлінських рішень за результатами учнів конкретної школи в рейтингу.

Рейтинг шкіл Хмельницької області

 

Поділитись:
Новини Шепетівки