На Хмельниччині відбувся регіональний форум з питань реалізації Стратегії реформи шкільного харчування

14 вересня заступник міського голови Галина Безкоровайна та фахівці управління освіти Шепетівської міської ради взяли участь у регіональному форумі з питань реалізації в Хмельницькій області Стратегії реформи шкільного харчування на період до 2027 року, який увійшов до низки подібних форумів, що уже відбулися в інших регіонах України.

Розпочалася зустріч із відеовітання першої леді України Олена Зеленська, яка у 2020 році ініціювала дану реформу. За її словами, реформа ставить за мету впровадження системи контролю якості продуктів, продовження модернізації харчових блоків та популяризацію культури здорового харчування в суспільстві.

Розглядали питання реалізації Стратегії перший заступник начальника ОВА Сергій Тюрін,  заступник начальника ОВА Володимир Юр’єв, керівник офісу реформи системи харчування, голова Національної асоціації громадського харчування Орест Степаняк, представники Міністерства освіти і науки України, координатори впровадження Стратегії реформи шкільного харчування, а також представники профільних підрозділів ОВА, територіальних громад та освітяни області.

Перший заступник начальника ОВА Сергій Тюрін закликав усіх керівників громад та освітянське середовище області максимально активно зайнятися підготовкою до реалізації Стратегії та опікуватися впровадженням новітніх підходів, адже діти мають із задоволенням та цікавістю відвідувати їдальню і отримувати від цього користь.

У ході форуму, Голова правління Національної асоціації громадського харчування Орест Степаняк презентував Стратегію реформування системи шкільного харчування, передбачену на 2023-2027 роки. Детальніше розповів учасникам про шляхи реалізації Стратегії, зокрема про три технологічні моделі, які дадуть можливість громадам працювати ефективно. Перша – коли їжа готується в самій школі, друга, так звана “опорна кухня” – коли в одній школі готується їжа для декількох закладів, третя – Фабрика-кухня, де готуватиметься їжа для великої кількості дітей і потім доставлятиметься в заклади. Також він продемонстрував плани проектів таких кухонь, та яким чином вони можуть функціонувати.

Впродовж форуму представники громад ділились досвідом реалізації реформи шкільного харчування. Учасники та експерти відзначили, що у Хмельницькій області Стратегія впроваджується успішно, обговорили актуальні питання, які стосуються введення нових форм і моделей харчування в закладах освіти, шляхи створення кулінарного хабу на базі ДНЗ “Хмельницький центр професійно-технічної освіти сфери послуг”, кадровий потенціал реформи, підготовку і перекваліфікацію кухарів, модернізацію харчоблоків, сучасні технології вирощування екологічно чистої овочевої продукції для закладів освіти Хмельниччини тощо.

За матеріалами Хмельницької обласної державної адміністрації https://www.facebook.com/admkm.gov.ua/posts/pfbid02SnrMF2iNYBPyX3XRKNgUshRdt2ivNN6z8rK35rmPabHarnRwSizJupwbqYAk1sfCl

 

Поділитись:
Новини Шепетівки