У Шепетівській громаді стартували «Дні сталої енергії»

2 жовтня у малій залі виконавчого комітету Шепетівської міської ради, вперше в громаді, відбувся навчальний тренінг “Енергомоніторинг та енергоменеджмент: від теорії до практики” для енергоменеджерів закладів освіти, культури, медицини та соціальної сфери громади.

Подія відкрила серію заходів «Дні сталої енергії» в рамках проекту Угода мерів – Схід і відбувся за участі заступника міського голови Віталія Янушевського та запрошеного представника – експерта проекту Віталія Волкова.

Метою щорічних міських «Днів сталої енергії», які задумані Європейською Комісією, насамперед є підвищення поінформованої місцевих громад стосовно сучасних способів ощадливого й ефективного використання енергії та ширшого залучення відновлюваних джерел енергії в межах загальноєвропейської політики протидії глобальній зміні клімату.

Проведення подібних заходів допомагає порушити питання спільного усвідомлення проблем ощадливого споживання енергії, використання поновлюваних джерел енергії й зв’язків між енергоспоживанням та зміною клімату, формують енергоефективний світогляд молодого покоління та залучають молодь до організаційної діяльності з питань економного використання енергії і допомагають усвідомити необхідність заощадження енергетичних та природних ресурсів країни, що пов’язано зі збереженням клімату і життя на Землі.

Міська рада не стоїть осторонь, веде перемовини щодо встановлення сонячних батарей на бюджетних установах, запровадження їх в діяльності суб’єктів господарювання.

Поділитись:
Новини Шепетівки