Голів ОСББ громади запросили для обговорення впровадження нової системи управління ТПВ

У Шепетівській громаді розпочато роботу зі зміни поводження та вивезення ТПВ. На вулицях міста системно з’являються нові майданчики, обладнані сучасними сміттєвими баками. Збір сміття здійснюється новими сміттєвозами.

Заступник міського голови Віталій Янушевський та керівник КП «Шепетівське ремонтно-експлуатаційне підприємство» Олександр Франчук запросили голів ОСББ для роз’яснення порядку збору, вивезення та оплати за новим тарифом. У ході діалогу обговорили тарифікацію та її обґрунтування, алгоритм укладання нових договорів.

Нещодавно нові типові договори були оприлюднені на сайті Шепетівської міської ради, а також посилання для їх завантаження розмістили у місцевих засобах масової інформації.

Нагадуємо, згідно з проведеним конкурсом з визначення виконавця послуги з вивезення твердих побутових відходів на території Шепетівської громади, переможцем конкурсу стало КП «Шепетівське РЕП», строком на 10 років. Тож тепер усі отримувачі послуг з вивезення ТПВ у громаді повинні переукласти угоди.

Поділитись:
Новини Шепетівки