Шепетівська громада серед фіналістів акселераційної програми «Громада 4.0»

Програма «Громада 4.0», яка стартувала в березні 2023 року, передбачала сім місяців активної роботи представників органів місцевого самоврядування над концепціями проєктів цифрової трансформації. З 291 заявок організатори відібрали до участі 52 громади.

Результати роботи команди-фіналістки представили на демодні 17 жовтня 2023 року, що пройшов у Києві з онлайн-трансляцією в соцмережах.

На заході громади презентували цифрові рішення для покращення муніципального управління, підвищення кібербезпеки та інших важливих аспектів діяльності муніципалітетів. Експертну оцінку проєктам давали Василь Задворний, ІТ-консультант, Product Manager ex-CEO Prozorro, Микола Скиба, експерт із питань освіти й компетенцій майбутнього Українського інституту майбутнього, експерт у програмі ЄС із питань креативних індустрій, Сергій Горблюк, державний експерт директорату розвитку Національної програми інформатизації Міністерства цифрової трансформації України. Всього концепції проєктів цифрової трансформації презентувала 21 команда з 52, які стартували. Шепетівську міську раду представив Віталій Янушевський – заступник міського голови, Ольга Хорольська – керівниця ЦНАП та Ольга Петрова – радник міського голови. Проектом Шепетівської громади було вдосконалення матеріально-технічного забезпечення адміністраторів ЦНАПу та впровадження автоматизованої електронної черги.

Програма «Акселератор цифрової стійкості Громада 4.0» реалізується міжнародною організацією SocialBoost за підтримки Міністерства цифрової трансформації України та Програми «U-LEAD з Європою».

За матеріалами decentralization.gov.ua

Поділитись:
Новини Шепетівки