Керівники будинків культури області переймали досвід у шепетівських колег

24 жовтня, рамках обласного семінару для директорів ЦКДМ, МБК, центральних БК територіальних громад області на тему: «Впровадження нових форм та напрямків роботи клубних закладів. Обмін досвідом роботи» відбувся виїзд на практичні заняття в Шепетівську міську територіальну громаду. У семінарі взяли участь 35 директорів опорних будинків культури зі всієї Хмельниччини.

З гостями спілкувалися заступник міського голови Галина Безкоровайна, начальник відділу культури Світлана Джус та директор Шепетівського міського будинку культури Вікторія Талімончук. Програма зустрічі була насичена та цікава. Слухачі мали змогу ознайомитись з творчою роботою Шепетівського міського будинку культури, філії «Сільського клубу с. Жилинці», філії «Будинку культури с. Пліщин», філії «Будинку культури с. Плесна» та переглянути виступи аматорських колективів. Особливо відзначили плідну роботу Шепетівського міського будинку культури в частині розвитку культосвітніх закладів села.

У міському будинку культури учасників семінару ознайомили зі структурою роботи Шепетівського МБК та його філій.

Під час навчання присутні мали можливість ознайомитись з роботою філії «Сільський клуб с.Жилинці», в якому було продемонстровано надбання закладу зі збереження нематеріально культурної спадщини.

Працівники філії «Будинок культури с.Пліщин» поділилися досвідом проведення різних форм заходів в умовах воєнного стану та розповіли, як можна активізувати роботу клубної установи в такий непростий період.

Філія «Будинок культури с.Плесна» презентувала роботу колективів художньої самодіяльності. Особливо відзначили роботу народного аматорського театру «Птах», якому цьогоріч виповнилося 80 років і який є найстаршим самодіяльним театральним колективом Хмельницької області.

У семінарі взяла участь Валентина Петрова – заступник директора обласного науково-методичного центру культури і мистецтва, яка поінформувала учасників семінару про потенціали нематеріальної культурної спадщини для сталого розвитку громад, а також наголосила на важливості запровадження заходів для підтримки розмаїття форм культурного самовираження на базі клубних закладів територіальних громад, адже творчість та креативні ідеї в епоху креативної економіки є головним джерелом для економічного зростання та розвитку соціального капіталу громад.

Представники закладів культури Хмельниччини ділилися досвідом, обмінювалися корисною інформацією щодо покращення клубних закладів культури територіальних громад області.

У ході обласного семінару зародилися нові цікаві ідеї та мистецькі проекти. Загалом семінар дав можливість у професійному колі поспілкуватися та обговорити питання подальшої роботи, разом намітити шляхи дієвої співпраці.

 

Поділитись:
Новини Шепетівки