Права та обов’язки: у міській раді відбулася нарада з управлінськими компаніями міста

Початок опалювального сезону вимагає консолідації зусиль не лише комунальних установ міста, а й активізації діяльності двох управлінських компаній: “Житлофонд” та “Управдом”. Головним питанням обговорення стало дотримання зобов’язань за договірними умовами.

– Жодне із комунальних підприємств міста не відмовляється надавати посильну допомогу та підтримку у разі виникнення надзвичайних ситуацій на об’єктах, що закріплені за управлінськими компаніями, але виконувати обовʼязки, за які отримує кошти інша приватна установа – не буде, – прокоментував Віталій Бузиль.

Під час наради заступник міського голови Віталій Янушевський наполегливо рекомендував управлінським компаніям оперативно виключити вартість вивезення ТПВ із встановлених згідно з договорами тарифів на обслуговування багатоквартирних будинків.

Нагадуємо, що вартість послуг з управління багатоквартирним будинком визначається за домовленістю сторін і встановлюється договором про надання послуг між мешканцями і управлінською компанією. Регулювання цього тарифу орган місцевого самоврядування не здійснює.

Поділитись:
Новини Шепетівки