Вихованці Шепетівської КДЮСШ здобули нагороди чемпіонату з легкої атлетики

2 листопада в місті Хмельницький відбувся відкритий чемпіонат Хмельницького обласного центру фізичного виховання учнівської молоді з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2012 року народження і молодших. До участі у чемпіонаті було заявлено 10 команд з різних куточків Хмельниччини та гості з Вінниччини, загальною кількістю понад 130 учасників. Шепетівську міську територіальну громаду представляли 15 спортсменів відділення легкої атлетики Шепетівської КДЮСШ під керівництвом тренерів-викладачів Іванюка Миколи Миколайовича та Мельник Анастасії Олександрівни.

За підсумками змагань наші легкоатлети продемонстрували наступні результати:

  • Мельник Тетяна здобула І місце на дистанції 60 метрів, І місце на дистанції 150 метрів та ІІ місце у стрибках в довжину.
  • Яблолонський Любомир І місце на дистанції 150 метрів, ІІ місце на дистанції 60 метрів та ІІ місце у стрибках в довжину.

Вітаємо спортсменів та тренера з нагородами та бажаємо покращення результатів.

Відрядження команди  та супроводжуючих тренерів здійснювалося відділом у справах сім’ї, молоді та спорту за рахунок Програми розвитку фізичної культури та спорту в Шепетівський міській територіальній громаді на 2023 рік.

Поділитись:
Новини Шепетівки