Учні Шепетівської громади здобули нагороди Кубка Хмельниччини з кульової стрільби

7 листопада 2023 року в місті Хмельницький відбувся традиційний кубок учасника Олімпійських ігор Анатолія Онищука, присвячений 100-річчю стрільби кульової у Хмельницькому.

До участі у змаганнях було заявлено 33 команди з різних куточків Хмельниччини, загальною кількістю понад 130 учасників. Шепетівську міську територіальну громаду представляли команди:

Пліщинського старостинського округу;

Пліщинська гімназія з дошкільним підрозділом, команда №1;

Пліщинська гімназія з дошкільним підрозділом;

Військово-спортивного гуртка Пліщинської гімназії під  керівництвом тренера-викладача Шепетівської КДЮСШ Гриньова Валентина Олексійовича.

Програма змагань передбачала стрільбу з пневматичної гвинтівки з відкритим прицілом 3 пробних та 5 залікових пострілів, мішень №8, дистанція 5 метрів сидячи за столом з опорою на лікті. Особисте місце визначалося за сумою очок, набраних учасником у вправі, командне – за сумою очок, набраних членами команди.

У підсумку маємо наступні результати:

ІІ загальнокомандне місце з результатом 158 очок –  Пліщинська гімназія з дошкільним підрозділом Шепетівської міської ради команда №1 (Рудик Михайло, Яворський Іван, Расновська Анна, Нікітчук Софія)

ІІІ загальнокомандне місце з результатом 158 очок –  Пліщинська гімназія з дошкільним підрозділом Шепетівської міської ради  (Бойко Олексій, Захаренко Владислав, Олійник Евеліна, Яцюк Іванна).

І місце серед дівчат в особистій першості з результатом 46 очок з 50 можливих виборола Расновська Анна.

Вітаємо спортсменів та їх наставника з вдалим виступом, бажаємо  влучних пострілів та впевнених перемог.

Відрядження команди  та супроводжуючого тренера здійснювалося відділом у справах сім’ї, молоді та спорту за рахунок Програми розвитку фізичної культури та спорту в Шепетівський міській територіальній громаді на 2023 рік.

Поділитись:
Новини Шепетівки