У Шепетівській міській територіальній громаді підходить до завершення процес розробки проекту Стратегії розвитку громади

Стратегія постає як основний планувальний документ, який окреслює ключові цілі і напрями розвитку. На основі стратегії розробляються відповідні цільові програми і проєкти розвитку, які конкретизують, деталізують і упорядковують комплекс заходів для досягнення стратегічних цілей в межах визначених часових і ресурсних можливостей.

Законодавство України вимагає розробки стратегій розвитку громад, щоб збільшити спроможність територіальних громад щодо стратегічного планування свого розвитку й ефективного управління ресурсами для розвитку громади 1. Законопроєкт №5323 передбачає впровадження трирівневої системи стратегічного планування: держава – регіон – громада. Після остаточного затвердження змін до законодавства всі 1469 територіальні громади мають розробити й затвердити свої стратегії розвитку.

Тож протокольним рішенням, 20 учасників робочої групи, допустили Стратегію до подальшого розгляду та аналізу на одному із перспективних пленарних засідань сесії Шепетівської міської ради.

Поділитись:
Новини Шепетівки